Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lányok egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok egyáltalán akik a kövérebb fiúkat kedvelik vagy csak én nem találkozok velük vagy tényleg nincs? Eddig egy lánynak sem tetszettem csak azért mert ducibb vagyok.15/f

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos vannak olyan lanyok akik nem a "csontvazakat" szeretik..hanem akin lehet vmit fogni :D de ha zavar h ducibb vagy akkor segits rajta h izomma valjon ;)
2015. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hidd el, van bőven lány akik a ducibbakat szeretik! Én vékony vagyok, és én érzem magam rosszul hogy nincs rajtam "hús".
2015. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit jelent a duci. Minden ember másképpen osztályoz, így van, akinek ez csak pár kiló fölösleget jelent, de van, akinek a plusz 10-20 kiló is belefér ebbe.

Szóval ha nem túl sok a fölösleg rajtad, akkor nincs semmi baj azzal, hogy duci vagy. :)

De ha ez zavar, akkor tényleg jobb lenne tenni ellene valamit. Járj el biciklizni vagy futni, mindkettő elég hatásos.

2015. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha TEGED zavar akkor miert nem valtoztatsz rajta?Siman megtehetned,csak egy minimalis erofeszitesbe kerulne.

Ha meg te igy erzed jol magad (ha igy van akkor sincs baj!),akkor fogadd el,hogy nem leszel annyira nepszeru mint a vekonyabb tarsaid.

De abban biztos vagyok,hogy igy vagy ugy,tuti talalni fogsz egy lanyt aki ugy szeret ahogy vagy! :)

2015. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hm, én pont hogy csak a nagyobb testű fiúkat szeretem. Felőlem lehet már egészségtelen is. Na jó 120 kiló felé azért ne menjünk. Mondjuk ez talán azért van így mert én is eléggé husi vagyok. Amúgy nyugi biztos találsz majd valakit :)
2015. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vannak. Én azt látom, hogy az ilyen fiúkat mindig hamar elkapkodják. Jobb hozzájuk odabújni, sőt még szeretni is tudnak! Nem úgy mint a többi. A humorról ne is beszéljünk:) amúgy sem az számít, hogy 15 évesen van-e valakid vagy nincs:)
2018. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!