Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen oldalakat ajánlanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalakat ajánlanátok internetes ismerkedésre? 18/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Élőben nem nagyon megy az ismerkedés, gondolom azért, mert kicsit félénk vagyok és ezért nehéz nyitnom új embereknél, meg ritkán járok el olyan helyekre ahol könnyebb ismerkedni.

Ezért kipróbálnám a netes ismerkedést, viszont nem nagyon tudom, milyen oldalakon tudnék ismerkedni hozzám hasonló helyzetben lévő lányokkal...

Tinder jutott az eszembe, de annak elég rossz a híre.

Legjobb ötletem talán ez az oldal lenne, tehát ha lenne itt olyan korombeli kedves aranyas lány, aki szívesen ismerkedne nyugodtan írjon :)

De az oldalötleteket is megköszönném :)



2015. júl. 28. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos itt nem lehet ismerkedni már :/

De ismerős érzés, én is kíváncsi vagyok a válaszokra..

18/F

2015. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Facebookon random felveszel lányokat... :P
2015. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2015. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

www.sharedtalk.com


Itt mindenhonnan vannak emberek (nemzetkozi) es az a lenyege, hogy beszelgethess olyanokkal, akik nyelvet tanulnak, megadod hogy te milyen nyelveket beszelsz jol, es hogy milyeneket tanulsz, es a gyakorlas alapbol jo urugy hogy beszelgess valakivel.

Raadasul mivel mindenki legalabb ket nyelven beszel, hatekonyan kiszuri az idiotakat.

2015. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz :)
2015. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én baddo-n találtam meg az első igazi szerelmet, pedig annak se a legjobb a híre. Azért megpróbálni meglehet, ott is vannak normális emberek. Nekem sokadik próbálkozásra de sikerült, hasonlóan nehezen megy az ismerkedés élőben. :) 18/L
2015. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

oldalak? [link]

(google első találat).


Viszont ha csak nem rendelkezel nagyon jó fizikai paraméterek (testsúly, magasság, kép, ilyesmi), akkor a virtuális térben nehezebben fog menni, mert itt sok fontos dolog nem megy át (pl. testbeszéd, figyelmesség, ilyenek), de közben meg sokkal nagyobb férfiáradat zúdul rá a nőkre, és ebből a tömegből ki kell tűnnöd kb. 1-2 mondat alatt a bemutatkozásoddal vagy az első leveleddel.

Egyébként a fizetős oldalakon egy picit jobbak az esélyeid, mert az már eleve egy erős szűrés a szándékot illetően.

2015. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehetünk róla,hogy ne lègy olyan fèlènk! 17/L
2015. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!