Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudjam, ha tetszek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, ha tetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor próbál szemezni veled, sokat mosolyog rád, meg szerintem valakinek a hangvételéből,beszédstílusából rá lehet jönni mit gondol az emberről.
2015. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresi a társaságod,mosolyog,szemkontaktust keres,megbízik benned,és sokszor ér hozzád.
2015. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nevet a vicceiden
2015. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as! Ehhez annyit tennék hozzá,hogy az a poéntól is függ. (Azért aki egy neten olvasott,vagy hallott viccet mesél,az szerintem gáz.) Mondjuk úgy,hogy ha szar a poén,akkor is nevet.:D
2015. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez a lánytól is függ. Ha olyan a lány, akkor pont hogy ezeknek az ellenkezőjét csinálja, nehogy "lebukjon". Próbálják kerülni a szemkontaktust, és a találkozásokat is, sokszor már nagyon feltűnően.
2015. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Így van, én is ezt mondanám. Én olyan vagyok pl, aki bármit megtesz, hogy ne bukjon le. Nem néz rá, kerüli, és flegma. Ha valakinél észreveszed, hogy az már túlzott, ahogy ezeket csinálja, akkor szerintem nyerő vagy nála.

Bár, ez természetesen emberfüggő. Van, aki azt az eljárást alkalmazza, hogy "rámászik" a kiszemeltjére. Ez viszont elég feltűnő, de ha neked nem is, kérdezd meg egy lánybarátodat, biztosan meg fogja tudni állapítani, hogy mi van!

2015. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van a koztes allapot (pl en), ha tetszik vki, semmit nem teszek. Ha nem vagyok vele semmilyen viszonyban, csak meglatom es megrerszik semmit nem teszek. Ha nem latja akkor nezem😂 meg beszelek rola a baratnoimmel. Pedig temperamentumos csaj vagyok, de nem tudom kifejezni az erzeseimet, szoval eleg nehez eset vagyok :/ ha ismeroseim kozul valasztok, akkor is ugyanez a helyzet, de meg nem fordult elo.
2015. okt. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!