Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha amióta szakítot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha amióta szakítottunk azzal, aki nekem az első nagy szerelmem volt szeretethiányom van és csak azt látom megoldásnak, ha szerelmes leszek?

Figyelt kérdés
Már egy éve szakítottunk és nem tudok túllépni rajta. Senkim se volt azóta, pedig lett volna olyan, akivel lehetett volna. Mit tegyek?
2015. júl. 30. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg ismerkedni, hidd el jobb lesz ha túlteszed rajta magad és keresel helyette mást aki még lehet jobb is lesz nála :)
2015. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 E1D1E ***** válasza:

Ugyna abban a cipőben járunk azzal a különbséggel, hogy nekem csak most lett vége hivatalossan.


Mgoldás szerintem a mérhetetlen türelem és remény. A lényeg az lehet, hogy nem lehet kihagyni egy adandó lehetőséget sem. A múltal meg nem szabad foglalkozni: Ez volt, jó volt, jöhet az újjabb akivel nem ugyan ez lesz a végeredmény.

Ezzel a hozzáállással szerintem ki fogsz lábalni te is ebből az állapotodból!

2015. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!