Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire esélytelen 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esélytelen 16 évesen 167 centiméteres magassággal barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Ráadásul ez mellett enyhe babyface, szóval kb. 12 évesnek nézek ki (nem túlzok).


Egy kis közvélemény-kutatás, hogy az itteni korombeli lányokat ez mennyire zavarná!?



Jó, tudom, hogy ez így kb semmi, ráadásul kép nélkül szinte lehetetlen megmondani, de...


2015. júl. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

a "babyface" lehet akár aranyos, és vonzó is, ha emellett helyes vagy :D a magasságod meg engem nem zavarna, mert én is nagyon alacsony vagyok (160), szóval igen, legyen magasabb a fiú, de nálam ez bőven belefér:)

16/L

2015. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne siránkozz itt töki!


Használd ki az adottságaidat. Mint ő: [link]

2015. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem esélytelen! :D Ugyan hozzám alacsony lennél,de a lányoknak a negyede kb. olyan magas/hasonló,mint én :D Ott maradt a másik 3/4-ed :D Nekem se az lenne a fontos,hogy magas legyen a srác,hanem az,hogy magasABB :) Az én kategóriámba viszont aki magasabb,az már magas,de az átlagos női magasság 160-165 között van :D
2015. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A babapofi az lehet elony is!

De nalam a koroddal es a mereteddel is kiesnel az eselyesek kozul..

Am nyugi, masok nem ilyen felszinesek.

2015. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátom 162 cm körül van. Én 159-160 vagyok. És ha lenyíratja a haját, olyan, mint egy 10 éves. Én mégis szeretem és imádom. Ne gondolkozzatok ennyit a külsőségen. :DD Aki nem értékeli emellett a belsőd, amúgysem érdemel meg, ennyi.
2015. aug. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!