Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak egy csajnak facebook...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy csajnak facebookon akit nem ismerek annyira de megkéne ismerni. Milyen témák lehetnek amikről jobban lehet beszélgetni ugy random?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 00:08
 1/2 anonim válasza:
Azt leírhatnád, hogy hogyan találtad meg, vagy hogy hány évesek vagytok mert függ a kortól az érdekeltsége(de amugy először megnézném az adatlapját)[de az ilyet sosem értettem, hogy miért egy vadidegennel facebookon ismerkednek mások ...]
2015. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vadidegen beszéltem már vele párszor. Amugy 18 de az adatlapjáról semmi hasznosat nem lehet kivenni élőben kicsit feltűnő lenne ha most ujra beszélnék vele ezért gondoltam a facebookra de nem nagyon kedvelem az e fajta lehetőségeket de nincs más választásom
2015. aug. 10. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!