Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem erzem jol magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem erzem jol magam a fiuk tarsasagaban?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok.Tanulok,a nyari szunetben dolgozok a munkam miatt is napi szinten tobb 100emberrel beszelek fiuk/lanyok vegyesen.Vannam udvarloim,volt mar baratom is de semmi szexualis dolog ha esetleg ez szamit.Es nagyon sokszor volt olyan h tetszett a srac megsem ereztem vele jol magam.Csak akkor erzem jolmagam ha pl leiszom magam es ugy:)Mindegy milyen nagy dumaju meno srac es sokat nevetunk,egyikuksem tesz boldogga.:)Mindig aligvarom h vege legyen a "randinak" es hazamehessek.Roviden ennyi nem akarom feleslegesen fecsegni.Mit gondoltok nagy baj van velem? Minositheto valaszokat szeretnek ha lehet.:)
2015. aug. 14. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D csak fiúba :D ha le iszom magam akkor jol érzem magam és még táncolok a fos zenére is, és alkohol nélkül nem nagyon szoktam más emberrel beszélgetni sokat mert megunom. Randira meg kizárt, hogy elhíjak egy lányt is :D Olyan nyálas és unalmas egy randi is, hogy az nem igaz... 17f
2015. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is igy latom!:D Nem szeretem amikor "nyaliznak" a sracok:)Nem szeretem ha nyomulnak:)Nem tudom miert.Kell valami tudat modosito h tudjak veluk lenni:)
2015. aug. 14. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.

De légyszi, ne idd le magad, mert engem például rendesen taszítana....

2015. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ok altalaban nem veszik eszre:)Nem szep dolog de kisse aggaszt h nem erdekel senki.Csak arra varok h valaki "megfogjon". Nem baj h csalodok benne de legalabb ujra elhetnem az izgalmakat es a boldogsagot:)
2015. aug. 14. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam régebben,de már megtanultam alkohol nélkül is jól érezni magam :) Habár nekem még nem volt barátnőm,de adhatnál nekem egy esélyt :P írj ha akarsz ismerkedni 18f
2015. aug. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmebeteg vagy. :)
2015. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!