Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek a szép lányoktól de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szép lányoktól de nagyon. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
NEM egoistaságból(STB..) De nem vagyok az a csúnya gyerek.. Nagyon sok lánynak tetszem, de mégsem tudok semmit kezdeni senkivel. Egyedül fogok maradni egész életemben? Akármikor egy lány találkozni hívott nem mentem. Amikor oda akart jönni hozzám beszélgetni, elsiettem onnan.. De interneten keresztűl meg tudod velük beszélgetni.. Leblokkolok ha csak rámnéz egy szép lány. És olvasgattam, nagyon sok helyen azt írták, hogy vegyek erőt magamon, megy hasonlók. De én egyszerűen nemtudok erőt venni sehonnan. 17/f Az is egy + gondocska, hogy nekem a 25+ os lányok jobban tetszenek mint a legtöbb 16+ lány.. Komolyan mondom hulladék vagyok :D És még 1x így a végére.. NEM egoistaságból írtam ezeket.. mert ahogy nézelődtem oldalakon, mindig csak a szidás ment a kérdezőnek..

2015. aug. 16. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így vagyok. Szerintem ez jelenti azt, hogy nem vagyunk melegek. Gyakorlással szerintem menni fog, hogy ne féljél tőlük, idővel. 21/F
2015. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meleg nemvagyok annyi biztos
2015. aug. 16. 21:51
 3/10 anonim válasza:
100%
Erőt venni abból tudsz ha elébemész a dolgoknak és nem futamodsz meg. Mitől félsz egyáltalán? Megesznek? Nem úgy kell tekinteni a lányokra mint instant feleségekre. Csak barátkoztok először, nem? Tudom menő ma már hogy egy hete ismered és jártok, mert így csinálja mindenki, de a francokat! Meg kell hogy ismerj valakit, ami barátkozás nélkül nem megy, abban meg nincs semmi rossz. Én csak izgulni szoktam nagyon ha találkozom valakivel. NAGYON. de még akkor is ha barátokkal találkozom, és ez lehet fiú is meg lány is, én se tudom miért van ez, de amikor együtt vagyunk meg tök jó minden és elfelejtem hogy valaha is izgultam. néha csak attól hogy lekésem a buszt, de akkor sincs semmi gond.
2015. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zedricht ***** válasza:

En eddig nem mertem odamenni lanyokhoz.

De nemreg voltam Balatonon taborban, es egy masik csoportbol voltak lanyok.

Este lementunk iszogatni es ok 2 asztallal alrebb ultek.

A barataim keresere megkerdeztem olet, milyen zenet szeretnek, es igy fel ora mulva egy nagyonjo tarsasag lett belolunk.

Es masnap oda is mentem egy lanyhoz, es eleg joba lettunk.

Nincs min parazni, most mar en is mondhatom:)

2015. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze azért a lányon is múlik, hogy ők mennyire akarnának téged, de ha már mint írtad, odament volna az egyik, akkor már nyert ügyed lett volna.
2015. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Félhetsz is, elég szutyok személyisége van a legtöbb csajnak.
2015. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vanda0226 válasza:
szia a lányok azt szeretik ha a fiú bátor és oda jön hozzá beszélgetni vagy hülyéskedni vagy egy pár vicces dolgot mesélni nem kell félni nem lesz ettől semmi gond csak lazán oda mész hozzá és beszélgetsz vele séta közben vagy mit tudom én
2015. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát az azért durva lenne, egy vadidegenhez odamenni és csak elkezdeni beszélgetni. Ezt hülye helyzetnek fogom fel, ezért nem megy. Meg így a többségük elhajtana szerintem.
2015. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én azt a szót, hogy félek azt úgy értem , hogy leblokkolok mint egy antiszociális. Nemtudom , hogy-hogy fogalmazzam meg másképpen
2015. aug. 17. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ember az ismeretlentől fél a legjobban. Te nem ismered a lányokat, mert gyerekkorodban a számítógép zsinórjaiba gabalyodva cseperedtél ahelyett, hogy papásmamást játszottál volna a szomszéd Piroskával. Tehát most vár rád a feladat, hogy megismerd őket.

Tudod, ha már az ötmilliárd ondósejt közül te voltál a leggyorsabb, akkor kapd össze magad, és légy méltó hozzá.

2015. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!