Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretnék egy barátot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék egy barátot, hogyan szerezhetnék többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy sokat szemezek sőt szóltak már utánam,és nem vagyok csúnya,sem dagadt de úgymond belém lehet kötni mert kicsit nagyobb darab vagyok de ezt nem mondták nekem csak gondolom. Mármint a vállam széles meg eleve zömökebb testalkatom van. Szóval flörtölni szerintem tudok és beszédképességem is van önbizalmam annyi van hogy nem tartom magam rusnyának. De ugyanakkor sosem hívtak el még randira vagy nem hívtak meg semmmire. De ribis kinézetem sincs. Viszont én nem akarok elhívni egy fiút sem,azt akarom hogy ő kezdeményezzen. És a kérdés hogy hogyan tudnám ezt elérni? Ja és lehetőleg viszonylag ismeretlenekkel mindezt
2015. aug. 19. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved ismerkedni írj :) úgyis unatkozok
2015. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hány éves vagy ?
2015. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es nem itt gondoltam. 2-es, 15 éves vagyok
2015. aug. 19. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj ki az utcára, és legyél szép!...biztos lesz egy két bátor jelentkező..
2015. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez nem így megy. Utánam szólnak sokan de az nem ugyanaz...
2015. aug. 21. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor figyeld, hogy melyik srác akar szemezni veled, és ha szimpatikus akkor viszonozd..
2015. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!