Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az tinderen hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az tinderen hogy csak kulfoldieket dob be es az osszeshez azt irja hogy 1km re talalhato?

Figyelt kérdés
bevan kapcsolva a helymeghatarozas...mit lehet ezzel csinalnk?

2015. aug. 30. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
sok menekült... xd
2015. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, fogalmam sincs miért. Szerintem vidéken nem működik, vagy a helymeghatározó rossz a telefonban.
2015. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Helymeghatarozo jo a telobe mert ramegyek a terkepre es kiirja hogy merre vagyok:D
2015. aug. 30. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta, mert levolt tiltva az összes google alkalmazás. Miután visszakapcsoltam az összeset, megjavult.
2015. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még azelőtt kell bekapcsolni a helymeghatározást, mielőtt regisztrálsz; különben kerge marad. Másrészt még a google play services location service-t sem szabad letiltani, ajánlott magas pontosságra állítani. Ha nem enged be az SMS verifikáció, használj egy online virtual SMS providert (regisztráció törlése után kreténkedett nekem, de azért egy virtuális angol SMS szám működött).
2015. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!