Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van mindig ez? Mással...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig ez? Mással is így szokott lenni?

Figyelt kérdés

Az "átlagos" lányok szerint simán kaphatnék egy "bomba" csajt de viszont az ilyen lányoknak úgy veszem észre nem tetszek. És pont azoknak a lányoknak nem tetszek akiken úgy megakad a tekintetem.

ne gyertek azzal hogy akkor válogassak azok közül akiknek tetszek... velük sincs bajom csak nem akarom hogy többek legyenek mint barát

17/F


2015. aug. 31. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy átlag, de norm csajnak is örülnèk, szóval nemigazán érzek együtt veled...

17/F

2015. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat számít a külső neked. Ha nem tetszel a "bomba csajoknak" akkor változtassál, sportolj, öltözz igényesebben mondjuk. Vagy segít ez rajtad vagy sem.
2015. szept. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Izmos vagyok és igényes... 2 éve járok edzőterembe, emellett kerékpározok és futok

És ahogy le is írtam nem számít túl sokat a külső le is írtam

2015. szept. 1. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Á persze nem...
2015. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!