Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy én is tetszek valakinek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, még nem volt barátom, (de már lehetett volna rá alkalom, ha a srác nem mondja le többször is a randit...) Átlagos kinézetű vagyok, elég jó alakom van, barna szem, barna haj, a hajam olyan mint az oroszlán sörénye, kezelhetetlen, de én szeretem. :) (csak az a baj hogy csendes vagyok, mármint nem üvöltök úgy mint a többi lány az osztályból, meg nem igazán tudok a semmiről beszélni, másnak olyan könnyen megy...) Szóval hát szeretnék barátot, de amikor a helyzet hozza hogy beszélhetnék egy olyan sráccal és többen ott vagyunk akkor én lefagyok.. Szóval örülnék neki ha a srác kezdeményezne, még ha csak annyit is hogy mizujs vagy valami akkor után én is könnyebben beszélnék vele..

Hogyan jelezzem neki hogy bejön, vagy hogyan ne féljek attól hogy leégetem magam, hogyan ne fagyjak le? Hogyan beszéljek a semmiről? Mit csináljak hogy én is tetszek valakinek?



2015. szept. 3. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Neked kommunikálni kell megtanulnod,nem a semmiről beszélni. Ennyi. 15/F
2015. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak hogy én is tetszek valakinek? " BIZtos hogy tetszel pár embernek csak a mai fiatalságnak nincsen elég önbizalma, nincsen elég magabiztossága hogy lépjen egy neki szimpatikus lány felé... Félnek hogy megszégyenülnek és kudarc lesz a vége. Ez inkább a fiúkra jellemző de van egy réteg a mai lányoknál is akik (többek között te is) félnek kezdeményezni..Ez a félénkség az önbizalomhiány,hogy szólaljak meg stb.. ez mid azért alakult ki véleményem szerint mert a mai generáció egy modern technikában nő/nőt fel és nincsen kommunikációs készségük mert csak a mobil,számítógép nyomják így eltűntek a közös programok és a gyakori kommunikáció és egyéb szituációk kezelése...Nem számtannak az emberi értékek ma már csak a drága ruha cipő telefon stb..Nekem is tetszik 2 lány de nem lépek mert bennem is egyfajta gátlás van illetve vannak magammal szemben elvárások..


Azt hogy hogyan kelthetnéd fel a figyelmét arra azt mondnám hogy nézzél rá sokat mosolyogj rá gyakran. Legalább is nálam ez már kimeríti "bejövök neki" fogalmát.:)


Ha van kérdésed akkor íírj szíves válaszolok :)

19/f

2015. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én tudok segíteni ha nem tudsz beszélni ,amúgy meg nem minden azon múlik
2015. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!