Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogok valaha boldog párkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok valaha boldog párkapcsolatban élni, ha ilyen vagyok amilyen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, fiú és már volt egy jó pár kapcsolatom, de nem tartott több ideig mint másfél év.


A baj az, hogy nagyon ragaszkodó vagyok, nagyon fanatikus, nagyon utálom a bulikat, cigit, drogokat és alkoholt, ezért azt se tudom, hogy ismerkedjek, mert manapság mindenki csinál valamit.

Minden álmom egy család. Nagyon szeretem a gyerekeket és szeretnék nagyon házasodni és egy nővel boldogan leélni az életemet.


De 20 évesen senki nem gondolkozik így, a nők nem is akarnak ilyesmit manapság... :-(


2015. szept. 5. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, aki így gondolkozik, csak meg kell találni. Vagy esetleg alkalmazkodni, kompromisszumokat kötni, boldog kapcsolatban ez így működik.
2015. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne általánosítsál már, hozzád hasonló vagyok, bár 19 éves, jelenleg több mint két éve vagyok kapcsolatban, pedig azelőtt mondogattam hogy jaj de csúnya vagyok, senkinek sem kellek, aztán egy nap meguntam, és elkezdtem próbálkozni ismerkedni neten keresztül, még itt is akár, mert féltem élőben megtenni, és kitartottam az elhatározásom mellett, és sikerült. Ha nekem ment, neked miért ne menne?
2015. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"20 éves vagyok, fiú és már volt egy jó pár kapcsolatom, de nem tartott több ideig mint másfél év."


Az teljesen korrekt. Ilyen alapokkal miért ne lehetne pozitív jövőképed?

A gondolkodásod nem mainstream, én csak tudom, mert hasonló cipőben jártam. Ne abból indulj ki, amit látsz, mert csalóka. Próbálkozz kitartóan, és meglesz az eredménye!

2015. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 évesen örülj neki, hogy volt már másfél éves kapcsolatod. Nekem ennyi idősen van az első hosszabb, pedig cigizek, iszok, tehát elvileg könnyebb volt az ismerkedés. A korábbi barátnőidet is megtaláltad valahogy, miért ne jöhetne következő? Családra pedig a lányok nagy része vágyik, csak nem rögtön.
2015. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!