Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapest határain belül hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest határain belül hol találok normális 13-17 éves lányokat? Nincsenek magas elvárásaim, csak az arca legyen szép, legyen értelmes és ne cigizzen. Tőlem akár szivárványos haja is lehet ha jól áll.

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, ha van itt olyan lány csak 17felett az írhat nekem
2015. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, a külsőmmel kapcsolatosan nem tudok nyilatkozni de 15 vagyok es budapesti. Nem cigizzek nem pialok, értelmes vagyok, jó tanuló. Ha ezek rád is igazak illetve 15-16-17 vagy írhatsz ha szeretnél ;)
2015. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem még nem készült térkép ami az ilyesfajta területeket jelzi pesten. Majd idővel...

Amúgy meg tartsd nyitva a szemed, járj buliba.

2015. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

15/L,budapesti, ölelés- és szeretethiányos, teljesen átlagos sportos testtel, várja a jelentkezőket egy ölelésre ^^

Amúgy 16-17 felettiek írhatnak és ismerkedhetünk :)

Jah és azért 40 évesek kérlek ne írjatok, tudom hogy 17-nél több de azért tényleg ne :D

2015. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az arcom úgy nagyjából szép, értelmes vagyok, viszont túl bolond, folyton hülye dolgokat csinálok. :D Semmi káros szokásom sincs. Pesten lakom. :) 14/L
2015. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok szerintem értelmes és nem tartom magam rondának bár ezt mindenki maga döntse el. Nem cigizek, nem iszom és Budapesten lakom. Ha gondolod írj :)
2015. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hellobello már régi a bejegyzés és már biztos, hogy találtál kedves kérdező ifjú Adonisz magadnak párt, de azért megosztom veled hogy milyen gyönyörű vagyok kívűl belül, hogy lásd mit veszítettél 😂Én ropicigizem naponta többször és sajnos inni is iszok keményen fiam 😂 csap vizet azt vedelem liter számra amennyi ki fér a csövön 😄😆 az arcom nagyon szép olyan gyönyörű, mint Donatella Versacenak, a hajam nem szivárvány, de lehet olyan ha akarod, csak akkor nem marad hajam, Dona haja nem bírta a hidrogént és legalább olyan értelmes vagyok, mint akik elszívnak egy Zsuzsit. 🤣🤣Na jo csak viccelek, de remélem feldobtam a napodat kérdező!? 23L
2017. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!