Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Egy kicsit fura lány vagyok, őrültnek nem mondanám magamat, csak rengetegszer csinálok hülyeségeket,stb...Az összes fiú(aki úgy igazán bejön) hát...nem tudom hogy mondjam, olyan furán néznek rám, vagyis nem furán de csak...nem tudom elmagyarázni. Mert néha csak röhögnek, néha meg az a "félektőled" tekintet. Nem akarok megváltozni, egy olyan valakire várok, aki elfogad olyan "őrültnek", amilyen vagyok, és ő is ugyanilyen "őrült". Mit csináljak?

13/L, és légyszi ne monjátok, hogy kicsi lennék ehez.



2015. szept. 23. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mondom, de az vagy majd jön ha kell :D
2015. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs veszve semmi! 13 évesen lehetsz bolondos, gyerekes, nem kell szándékosan megváltozz! A változás magától jön. Én ne hidd, hogy kötelező módon minden 13 évesnek "párzani" kell (ezt ne szó szerint értsd!) Aki hamar kezdi, hamarabb - még gyerekként - megunja az egészet, felnőtt korára már kiég. Ha te később kezded a felnőtt életet, hosszabb lesz a gyermekkorod, teljesebb a felnőtti állapot.

Nem vagy kicsi a játékossághoz, bárcsak mindenki képes lenne jó értelemben vett őrültségeket tenni egész életében.

Ne ess kétségbe!

2015. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

13evesen jo, ha kiderult, hogy az ellenkezo nem irant vonzods, de hidd el meglatod majd, hogy nem maradsz ki semmibol ha nem veszted el a szuzesseged, nem smarolsz es nem fiuzol hanem magadra figyelsz es tanulsz, jaes hallgatsz a szuleidre!! nem okitas, komolyan mondom, egyelore hadd, hagy egyensegges az utjaidat es majd meglatod hogyan viselkedj a tarsaiddal, vagy kesobb magatol kiaklakulnak a kapcsolataid

19L

2015. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ja, es nem vagyok tul idos, de hidd el ne akarj gyorsan megnoni, nagyn orulnek ha annyi idos lehetnek mint te, tulajdonkeppen semmi gondod nincs az eletben, elvezd mig nem fura, ha neha gyerekes vagy
2015. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne aggodj, nemsokára annyinak kellessz majd, hogy sokallni is fogod!
2015. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még gyerek vagy. Majd pár év múlva kelleni fogsz.
2015. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Légyszi ne mondjátok, hogy kicsi lennék ehhez." - pedig igen. Hidd el, hogy gyerek vagy még és rengeteg-rengeteget fogsz még változni külsőleg is és belsőleg is. Úgyhogy nagyon ráérsz.
2015. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!