Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit értenek a lányok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek a lányok az alatt, hogy az "érett, komoly" fiúkat/férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés

Jópár tizenévei végén járó lánnyal beszélgettem, próbálkoztam társkeresés céljából, akik pont az érett, komoly srácokkal szimpatizálnak. Magamat pont ilyennek tartom - vannak céljaim az életben, tudom mit akarok kezdeni vele, nem a bulizásból és ivásból áll az életem, de ettől függetlenül szoktam társaságba járni. Érdeklődési köröm is elég diverz, bár a bulvár témához nem igazán tudok hozzászólni. Döntéseimet alaposan átgondolom, nem cselekszek spontán, random.

Ezekkel a tulajdonságokkal úgy érzem, hogy beletartozok az "érett, komoly" kategóriába, mégis, azok a lányok, akik ilyen társat keresnek általában hamar lekopttintanak.

Min kellene változtatnom, hogy megfeleljek egy ilyen lánynak?

21/F


2015. szept. 25. 01:22
 1/7 anonim válasza:
Nálunk az érett és komoly kifejezés azt jelenti, hogy a fiú /férfi nem csak a szexre éhezik, hanem, hogy ránk is figyelmet fordít ha bajuknk van és meghallgat. Egy dzóval törődik velünk.
2015. szept. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
A 20 ev koruli paskrk meg gyerekesek, csak onmagukra tudnak gondolni.
2015. szept. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert csak le akarnak rázni valamivel,,én 40 fele nagyon komoly férfi vagyok:)
2015. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
BMW meg milliók a bankban, aztán elég komoly vagy
2015. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a komolysághoz legfőképp az odaadás, törődés és egy kis önzetlenség szükséges.
2015. szept. 25. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutya ott lehet elásva, hogy fiatal vagy nekik...gondolom, 18-19 éves lányokról van szó, akik ugyebár előszeretettel keresnek párt inkább a 30 körüliek között...Mert ők megtehetik....majd megtanulják, hogy zömében ezek úgy sem tartós kapcsolatok.

Lehet érett alatt az érettebb korúakat értik.

2015. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kinek mit jelent a szó.

Nalam azt jelenti, hogy törődik velem, nem magára gondol mindig, vannak céljai, nem csak szexre kellek neki.

Nem kell hozzá BMW meg milliók. Nem hulye libakat kell nézni.

2015. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!