Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjatok tanácsot! Mindjárt 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot! Mindjárt 18 éves leszek és még egy pasim egy csókom semmim nem volt ami romantikus vagy szerelmes vagy ilyesmi. Szóval mit kéne tennem? Szerintetek? Vélemény?

Figyelt kérdés
Már tök rosszul érzem magam e miatt.. Minden nap amikor jövünk ki a suliból csinálnék vmi programot de senki nem ér rá már kb soha mert a csajukkal meg a pasijukkal van programjuk. És már annyira rosszul érzem magam.. Lehet ronda vagyok? De van elég sok lány aki nem valami nagy szépség mégis van pasija.

2015. okt. 3. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedni szeretnél, írhatsz. 21/F
2015. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül :/

17/F

2015. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hasonló cipőben járunk, ugyancsak 18 éves lány vagyok "tapasztalat" nélkül. De ne add fel ! Előbb vagy utóbb nekünk is jut valaki :)
2015. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is 18/L vagyok és nekem is hiányzik,hogy legyen mellettem, de pozitívan állok hozzá, mert remélem egy nap eljön a herceg, aki sem baj, ha nem szőke. :D
2015. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írj
2015. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
LOL Nekem se volt csajom pedig 17 vagyok. Valahogy hidegen hagy :D Szerintem te se foglalkozz vele :D Majd összejön csak keresni kell :D
2015. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha gondoljátok szingli lányok írhattok, utána majd eldől hogy lesz-e valami vagy nem :) 18/F
2015. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
Várni, nem rágörcsölni.
2015. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát figyelj :) Ha ez megvigasztal esetleg, akkor elmondom neked, hogy én 23 éves lány vagyok, és eddig egyszer sem csókolóztam meg semmi, de mostanra már hálás vagyok a jó istennek, hogy türelmesen vártam.
2015. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
19 éves fiú vagyok ,és ez csak egy mai 'fiatal kori' buta teória ,hogy lemarad az ember valamiről ,ha ebben a 'korszakban' még nem csókolózott ,vagy nem járt senkivel. Szerintem ezzel semmi baj nincs ,hidd el sokkal jobb érzés várni és megkapni valaki olyat ,akiért érdemes volt várni ,mint össze vissza ismerkedni ,hogy 'hátha lesz valaki' :)
2015. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!