Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne megpróbálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálni mégegyszer?

Figyelt kérdés

Még régebben bejelöltem egy lányt a Facebookon.Nem akart visszajelölni,csak nagy nehezen jelölt vissza.Volt az iskolában ilyen valentin nap,ahol lehetett sziveket küldeni egymásnak,én küldtem neki,akkor jelölt vissza.Párszor beszélgettünk.Nem voltak valami bő beszélgetések,de nekem szimpatikus volt.De az utolsó két alkalomkor már nem is válaszolt.Rosszul esett,de túlléptem rajta.Ki is töröltem az ismerőseim közül.De most az iskolában szinte minden nap látom és nagyon vonzó.Már róla is álmodok.Érdemes lenne megint elkezdeni beszélgetni vele?Szerintem már vissza sem jelölne.

Múltkor volt a gólyabál,ahol én nem voltam és azt mondták,hogy keresett engem ez a csaj.De szerintem ez kamu.



2015. okt. 9. 23:01
 1/1 Tozser Alex ***** válasza:
Ha normalis lany es nem egy ribizli, mint amilyen lanyokat en talaltam, akkor megeri folytatni:) Ha az, akkor csak jatszadozik es nemlessz belole semmi.
2015. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!