Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú akivel egy csomót...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel egy csomót beszélgettem facen, taliztunk is egyszer. De tegnap amikor írtam valamit megnézte és azóta sem válaszol. És ez nem az első ilyen, már 2 fiúval is ugyanez volt a helyzet hogy egyszer csak nem válaszolt többet. Ez miért?

Figyelt kérdés
Nem érzem úgy hogy túl tolakodó voltam vagy bunkó... Szerintem kedvesen válaszoltam/kérdeztem stb..már kezdem feladni a reményt hogy valaha lesz valakim..(nrm tudom hogy mi lehet velem a baj)

2015. okt. 10. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj, még visszaírhat. Lehet, hogy valami probléma adódott, ami miatt nem tud válaszolni. :) Ha mégsem, akkor se keseredj el, majd találni fogsz valakit.
2015. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nem fehérvári vagy? Xd
2015. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.nem:)
2015. okt. 10. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de hátha segít valakinek.

Velem is történt már ilyen, az adott illető ilyenkor valószínűleg becsajozik.

2020. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A másik lehetőség, hogy lehet, hogy elég közönséges, úriember az illető, és a találkozásotok során nem tetszett neki amit látott, és ezért hagyta ennyiben a dolgot
2023. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!