Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érdemes reagálni ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes reagálni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt már velem párszor olyan, hogy megismerkedtem egy fiúval és nagyon jól elvoltunk, beszélgettünk facebookon stb. Aztán előfordul, hogy elkalandozik a téma a szex felé. Ilyenkor nem tudom hogyan kéne reagálnom bizonyos kérdésekre, főleg hogyha kb akkor ismertük meg egymást. Hiszen, ha túl k*rvásan írok vissza akkor az a baj, ha túl prűd vagyok akkor meg az. Hol az aranyközépút szerintetek? Ilyen kérdésre gondolok pl: mit csinálnál velem ha most ott lennék?

2015. okt. 19. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

"mit csinálnál velem ha most ott lennék?"


Kitakarittatnám veled a szobámat.

2015. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobb, ha úgy válaszolsz, ahogyan jól esik.. ne az ő elvárásainak felelj meg. Ha jó kedved van, és benne vagy az ilyesmiben, akkor nyugodtan, ha nincs kedved ehhez, akkor add a tudtára...


20/F

2015. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, én is igyekszem elviccelni a legtöbbször, de azt sem lehet a végtelenségig :D
2015. okt. 19. 18:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 2. válaszoló, igyekszek megfogadni :)
2015. okt. 19. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos a szexről kell beszélni egy ismerkedés során? Főleg kur.vásan.

Ha kur.vásan beszélnél a dolgokól, eszem ágába sem jutna, hogy kapcsolatban legyek veled..ha meg túl prűd vagy, akkor sem.

Legjobb, ha nem mész bele ilyen beszélgetésekbe, mert minek.


("mit csinálnál velem ha most ott lennék?"

Könyörgöm, ez a kérdés annyira primitív. Értelmes férfi nem kérdez ilyet......:D)

2015. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!