Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alapvetően egy duci lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően egy duci lány vagyok, nagyon kevés önbizalommal, és szerintem sosem találok magamnak fiút, szerelmet, szerintetek?

Figyelt kérdés
Van akinek bejönnek a ducibb lányok? miért nem közelednek fiúk? Számít az hogy hogyan nézünk ki? mennyire?

2015. okt. 26. 22:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

Izlések kérdése!


Én 100kg alatti nővel nem is ismerkednék, persze nem minden a külső, de nem érzem jól magam egy vékony nővel!

2015. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Én kedvelem a duci lányokat, úgy érzem, sokkal inkább odaadóbbak szeretkezés során, de egyébként is jól érzem magam a társaságukban általában.

Ha gondolod írj, szívesen beszélgetnék veled :)

22F, Bp.

2015. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

"miért nem közelednek fiúk?"

"Számít az hogy hogyan nézünk ki?"


duci-> (kérdés persze, hogy mennyire..) igénytelenség, lustaság, ez igenis számít (persze aki jól érzi magát 'ducin' az mondhatja hogy nem lusta, de akkor ne várja el, hogy a közeledő fiúk átlagos testalkatúak legyenek)

az, hogy amúgy hogy nézel ki (arc) szerintem kevésbé számít, azzal nem tudsz mit kezdeni.


(olvasva a válaszokat ez sokaknak nem fog tetszeni, de ez van. én így látom, akinek nem tetszik, pontozzon le.)

2015. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Vannak fiúk akiknek a duci lányok is tetszenek, ne akarj mindenképp változtatni rajta, DE a sportot ne hagyd abba, vagy ha nem sportolsz kezdj el.
2015. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az a problem, hogy itt sajnáltatod magad ahelyett, hogy elmennél futni például. Talán nem lennél "duci". Amúgy a másik nagy baj az, hogy senki nem a maga súlycsoportjából keres párt magának, hanem mind jobbat akar. Ne akarj modell pasit, ha te sem nézel ki jól. El kell fogadni a kevésbé jól kinéző egyedek közeledését. Ne lepődj meg, ha nem találsz senkit. "Ne a legjobbatt keresd a világon, hanem aki a legjobbá teszi a világot!" :)
2015. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Írják páran, hogy sportolj, és nem leszel "duci", meg hogy egészségesen táplálkozz..Én például mindennap járok foci edzésre, sokat szoktam futni és mégis vannak fölös kilók, mert pajzsmirigy betegségem van. Ezért 58 kg a 153 cm mellett kövérnek mondható. Én sem pasiztam be, de már ne is érdekel az önmarcangolás, mert sok időt elvesz az életemből. Csak fel a fejjel, és ne mások véleményére adj.
2015. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de én is ilyen helyzetben vagyok, mondjuk nekem annyira nincsenek problémáim az önbizalmammal, de a helyzet akkor is fenn áll... Remélem minél hamarabb találsz valakit, akivel boldog lehetsz! :)
2015. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hány éves vagy ???
2015. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!