Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok nekem olyan helyeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főmufti kérdése:

Tudtok nekem olyan helyeket mondani ahol visszahúzódó lányokat találok?

Figyelt kérdés
Merthogy nekem ők jönnek be, de sajnos pont ők nem járnak semmilyen buliba, vagy csak ritkán. 19/F

2015. okt. 30. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ők jönnek meg?
2015. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

anime oldalakon

csak lehet csúnya

2015. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet itt is találsz :)
2015. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akar itt.:)
2015. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt is sem olyan könnyű, mert ha kiírnám kérdésbe, egyből törölnék.
2015. okt. 31. 18:19
 6/9 QueeN84 válasza:

magamból kiindulva írok pár helyet, ahol akadhatnak:)


könyvtárakban, könyvesboltokban biztosan találsz visszahúzódó lányokat. ilyen helyeken például a személyiségéről is megtudhatsz egy-két dolgot. árulkodó jel, hogy milyen kategóriáknál keresgél könyveket.


vagy például találhatsz boltokban, bevásárlóközpontokban (nem plázákra gondolok) egyedül vásárló lányokat, rájuk nézel és láthatod hogy melyikük visszahúzódó(:


esetleg parkokban, folyóparton, tóparton szintén egyedül tébláboló lányok. főleg ha azok a lányok olvasnak...egyedül egy padon/valamin ülve:D


hmmmm,nem tudom hirtelen ennyi jutott eszembe,

keresgélj, tudod: aki keres, az talál;)

2015. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. nov. 1. 22:17
 8/9 anonim válasza:
budapesten vagy máshol akarsz olyan helyeket találni?
2015. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vidéken :) győr vagy sopron környékén
2015. nov. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!