Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15-17 év körüli lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 év körüli lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 22:36
 1/10 anonim válasza:
Te milyen vagy ? :D
2015. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A koreaiak
2015. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Külsőre vagy belsőre?
2015. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kulsőre és belsőre is
2015. nov. 24. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Huh..na lássuk csak...próbálom lényegre törően leírni :)

1.) Belső: Legyen humora (most nem arra gondolok, hogy non-stop viccek mondjon,csak ne legyen mindig teljesen komoly), persze azért, ha kell tudjon komoly is lenni és lehessen vele komolyabb dolgokról is beszélgetni. Egy kicsit legyen figyelmes. Megbízható, felelősségteljes. Ne a bulizás legyen az élete értelme. Ha látja, hogy valami bánt, akkor hallgasson meg és ne küldjön el máshoz nyavalyogni. És ez rá is vonatkozik. Szóval, ha őt is bántja valami, akkor ne szégyellje előttem az érzéseit. Ne legyen depressziós és egoista. Persze azért ne vigye túlzásba az önbizalomhiányt.


2.) Külső: Igazából nem tudom....kb. 175-185 cm magas, a szemszín az mindegy (de a kék az nagy előny), a hajszín sem nagyon perdöntő (csak ne legyen szőke :D). Hát a testalkata igazából, ha belsőre bejön nem nagyon számít már...persze azért túlsúlyos ne legyen (meg ne legyen nagyobb melle, mint nekem :D). Persze azért a sportos test az előny, de ne legyen bodybuilder. Szóval ilyen köztes. Nem kellenek kockák csak lehessen rajta látni, hogy edzésben van. És ne legyen páwa!


Kb. ennyi. Ja és még csak annyi, hogy: ne drogozzon, ne legyen alkoholista és ne cigizzen (az elektromos cigi sem lenne nyerő).


Persze ez mind csak egyéni vélemény.Az ilyet nem lehet általánosítani. :)

2015. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Útolsó

Majdnem mindegyik igaz rám :D (nem cigizek,nem iszok,nem járok "bulizni" nem drogozok,a belső mind megvan,a testalkat picit mackós,a haj hosszú és sötétszőkének titulálják. Nem vagyok páwa. A szemem színe meg hangulatfüggő.

15/F

2015. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy minden lány más ember (ez persze fiúknál is így van). Tehát ha neked mondjuk egy bizonyos lány tetszik, akkor mindegy mit mond az átlag, vagy egy másik lány....Hoznám is magam példának, belső tulajdonságokra csak közhelyeket tudnék durrogtatni (legyen figyelmes,szeressen, hallgasson meg...stb de ez már korábban elhangzott...)Ami nálam "előny" ha idősebb nálam, sohasem kezdek velem egy idős vagy nálam fiatalabb sráccal. Külsőre nincsenek elvárásaim, szeretem megismerni és a személyiségéért szeretni, azért aki és nem azért mert tökéletes vagy mert álom pasi.Én személy szerint gothikus stílust képviselek, tehát fiúsan öltözöm szinte csak fekete ruhákban jövök-megyek, acélbetétes bakancs, nadráglánc, 5 éves küzdősportos háttér...stb de ha valaki megtetszik nem feltétlenül kell sportosnak lennie, de még csak gothnak sem...Minden lány más és más ideális pasit képzel el, természetesen egyetlen pasi sincs aki csak egy nőnek is tökéletesen megfelelne.Szóval én azt javaslom, hogy ne akarj mások ízlésének megfelelni, hanem csak egyszerűen add önmagad :) (16/L)
2015. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igazából nálam nagyon változó,de ha valaki jégkorongozik az előnyére válhat
2015. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem fontos, hogy meg tudjon nevettetni, és ha a helyzet úgy kívánja, tudjon komolyan viselkedni. Legyen határozott, és az alapműveltség se utorsó. (meg az se baj, ha jóképű :) ;) )
2015. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
5: Magamra ismertem. :P (Vicc nélkül.)
2015. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!