Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha egy fiú mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy fiú mindig egy másik sráccal lóg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliba aki tetszik, de igazából abban sem vagyok biztos hogy nem meleg. Mindig egyetlen egy sráccal lóg. Soha nem beszélget másokkal. Tényleg csak együtt látni őket. Kb. még wc-re is együtt járnak mint a lányok.

Lehetséges hogy csak szimplán legjobb barátok? Vagy ez már nem normális? Nem is tudom hogyan kerülhetnék a fiú közelébe mert tényleg mindig együtt vannak.

18/L


2015. nov. 28. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ettől még nem meleg. Lehet, hogy csak a legjobb barátja. Persze megeshet hogy ferdehajlamú, de ez nem bizonyíték rá.
2015. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem jelenti azt hogy meleg, lehet hogy csak visszahúzódóbb fajta és a barátja az egyetlen ember akivel jól kijön.
2015. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok meleg de mintha engem meg a legjobb barátomat írtad volna le :D

Szimplán csak jó haverok vagyunk,mindent meg beszélünk és egyikőnk sem meleg csak jól meg vagyunk egész nap,mintha tesók lennénk.

2015. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a wc-ben le is pippantják egymást!
2015. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó szerintem ne magadból indulj ki...

jah jogy nincs legjobb barátod? Az szar ügy.Amúgy a kérdezőnek meg attól hogy mkndenhova együtt mennek attól ne félj.Oda mész meg mondod hogy "xy" beszélhetnénk?Akkor a haverja úgy is el megy.

2015. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert biztos csak ez az egy srác van az egész suliban, aki esetében még azt is ki kell matekozni, hogy egyáltalán a nőket szereti-e....
2015. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!