Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderes csalo aldozata lennek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes csalo aldozata lennek?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtem egy sraccal nagyon aranyos, helyes volt! Majd mondta h kuldjek neki kepet. Bejeloltuk egymast snapchaten. O is kuldott a fejerol meg en is. Utana mondta h vlmi szexibbet! En nagyon nem akartam mert soha nem kuldtem meg fiunak semmit es senki nem latott meg fehernemuben sem max a szuleim meg par baratnom! Ejfel korul volt. Majd mondta h ha en ilyen batortalan vagyok meg ennyire felek akk majd o kuld! Kuldott is! Majd nagy nehezen hajnali negyre sikerult belolem kiszednie egy kepet a melleimrol! Osszesen 4 masodpercig latta! Majd visszamentem tinderre es pont akkor torolte a beszelgetesunket! Snapchaten irtam is neki h gratulalok! Kerdezte h miert? Erre en mondtam neki h ahog h megkapta a kepet majd le akar lepni! Elotte olyanokat is mondott h o szeretne ha tobb lenne koztunk meg minden! Es ugye miutan megkerdeztem h miert torolte le azt irta h pont ellenkezoleg mert baratnoje lett a szemelyemben! Es ezert letorolte az egesz tindert! Elhittem! Utana meg megkerdeztem h amugy mi a vezetekneve? Mert h azt se tudtam! Megmondta de utana rakerestem facebookon de tul egyszeru neve van ugyh nem talaltam! Mondtam is neki es utana megadtam az en nevemet! Most mas nap reggel van es letiltott snapchatrol facebookon ugye nem talalom, es be se jelolt! Ugyh most teljesen ki vagyok borulva es nem tudom h mit csinaljak!! Kerlek szepen ha vlkinek van otlete vagy tapasztalata segitsetek!

Egy ketsegbeesett lany



2015. nov. 29. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna ezt csinálnod. Én egy vadidegennek sosem küldenék a melleimről képet. Neked sem kellett volna ezt tenned, jobban gondolkozhattál volna.

Nincs tapasztalatom ebben, de reméld hogy csak egy tipikus, kanos állat, aki úgymond "gyűjtögeti" csak magának az ilyen típusú képeket. Hallottam már ilyenről.

2015. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom h nem kellett volna ezt csinalnom es tenyleg soha nem csinaltam meg ilyet de elegge megbantam😕
2015. nov. 29. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Meggondolatlan dolog volt,de az a baj hogy az ember sokszor csinál hülyeséget. Nagyon sajnálom,el tudom képzelni ez milyen szar érzés lehet:oo

Reménykedj hogy nem akarja felhasználni ezt a képet. Amúgy ha nem adod meg neki a teljes neved még talán nem kéne annyira félned,de így...Ez elég gyanús.

2015. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mielott elkuldtem neki megigertettem vele h nem rajka ki semmilyen oldalra👌🏻 jo mondjuk valoszinuleg ez is naiv dolog h ebben hiszek de mind1 azert remelem😔
2015. nov. 29. 17:25
 5/5 anonim válasza:
Remelem volt annyi eszed, hogy a fejed nem volt a kepen... Meg baratnak se, mert rosszra fordulhatnak a dolgok, szakitas, de egy kvazi idegennek meg plane.
2022. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!