Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok? Miért nem kérdeztek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Miért nem kérdeztek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor beszélgettem egy lánnyal Facebookon, Élőben, Tinderen, vagy bárhol máshol a beszélgetések 80%-a azért fejeződik be, mert már nincs bőr az arcomon a 3. nap újra nekem ráköszönni, hogy "szia". Ti miért nem írtok? Miért nem kérdeztek? Csak én fogok ki ilyen lányokat, akik ennyire magukkal vannak elfoglalva és nem akarnak társalogni? Még csak az indokot sem értem, hogy miért, pedig nem tartom magam ronda gyereknek. Tudom, hogy ezen nem múlik semmi, de mégis a külső az első benyomás.

16/f



2015. nov. 29. 10:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%
A lanyoknal van egy olyan alap elv h ha nem ir nem hianyzok! Tisztelet a kivetelnek!
2015. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
28%
Mert szarnak rád, ez a helyzet. Arra vagy jó nekik, hogy zenéljen a messenger üzenetjelzőjük. Van valaki, aki írogat nekik, addig sem unatkoznak legalább, rajtad kívül biztos van még vagy 1-2. Normálisat visszaírni nem fognak, nem is tudnak, mert agyuk az nincs.
2015. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert fáj nekik a gondolkodás
2015. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a probléma nem az,hogy nem akarnak beszélgetni, főleg, ha egy nagydumás csajt fogtál ki, hanem az, hogy nem tudják mit írjanak. Sajnos sokszor velem is ez a helyzet...15/L
2015. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak olyanok után érdeklődök, akiknek ténylegesen érdekel a mondanivalójuk, olyan meg kevés van. (Így nem csak a fiúkkal vagyok, hanem mindenki mással is.)

A másik meg amit a 4. válaszoló írt... Ha nem tudom, hogy mit kérdezzek, nem fogok, mert az ilyen "na és akkor mizu van veled" dologtól rosszul vagyok, ezzel meg szerintem nem csak én vagyok így.

2015. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nem tudom. En pl mindig le vagyok szidva, h miert vagyok ilyen kivancsi. :D Talan felnek, vagy nem erdekled oket.

18/L

2015. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van hogy nem köt le egy beszélgetés, és végig csak kínban vagyok, hogy ajj, ne legyek bunkó és ne csak annyit írjak, hogy "tök jó" és "oké tesó, ha te mondod"..Ezekkel a fiúkkal, a "ha nem megy, akkor ne erőltessük" alapon nem kezdek semmit, nem keresem őket stb.

Viszont vannak, akikkel órákon keresztül tudjuk fosni a szót, őket igen, bár sokkal jobban preferálom a személyes kommunikációt...

2015. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16/L lemaradt
2015. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én szoktam irni fiuknak és kérdezni is, utálok magamrol beszélni:DD
2015. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég szomorú tapasztalataik lehetnek a fentebbi válaszolóknak a lányokkal:D És a kérdésre válaszolván három lehetőség van:

1: a lány magányos, és szeretne beszélni magáról

2: zavart és nem tudja mit írjon

3: nem érdekled..

Bár még az is lehet hogy nem ér rá..

Mindenesetre keress tovább, nem minden lány éncentrikus. Lehet valaki a közeledben nagyon is érdeklődik irántad..

2015. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!