Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti hogyan vélekedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan vélekedtek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Az adott lány csendes, halkszavú veletek, ha társaságban vagytok valakivel nem nyomul oda, hanem inkább kerül titeket. Igyekszik a szemkontaktust is kerülni olyankor, és inkább telefonját nézi, mintha chatelne. Ha ránéztek, vagy véletlen összenéztek, akkor meg elpirul, ezért inkább elfordul.

Azonban ha kettesben vagytok azzal az adott lánnyal, vidáman nevet a poénjaitokon, mosolyog, beszélget, illetve Fb-n is szívesen beszélget.

A lényeg a lány számára, hogy más lányok ne legyenek ott, mert akkor feszélyezve van.

Fiúk! Ti mit gondoltok az ilyen lányról, akár tetszik nektek, akár nem.



2015. nov. 30. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Ha jó fej vagyok szerinte, legyek akkor is az, ha más is ott van.
2015. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nekem nemkellene.


Vannak ilyenek, de különcnek tartom őket, és nagyon visszataszító... Lásd a szomszédom...


Persze nem tehet róla, de azért merjen már beszélni naa...

2015. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szóval nem érdekel téged az ilyen lány? Nem küzdenél érte, ha kicsit is tetszene?
2015. nov. 30. 21:07
 4/22 A kérdező kommentje:
Beszél ő... de csak akkor, ha kettesben van az adott sráccal. Fentebb írtam is a szitut. Ha a lány kettesben van a sráccal, akkor nevetgèlnek, beszélgetnek, csak főleg más csaj ne legyen a közelben, meg ilyen megmondóak, mert azokat nem csípi a lány.
2015. nov. 30. 21:09
 5/22 anonim ***** válasza:
Ömm furi bár legalább normális. Deee miért baj ha más lányok vannak ott nem vele kell foglalkozni hanem a pasival könnyörgöm
2015. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Mivel énis jobban szeretek kettesben beszélgetni ezért bejönne, már feltéve, hogy más alapján is bejön, mert ez önmagában még kevés :D Társaságban nem nagyon szoktam beszélni, nemtudom miért de nekem valakihez kell beszéljek, ami max 2 embert jelent, tömeghez nemtudok beszélni, mert nekem az olyan mintha csak magamba beszélnék az utcán :D
2015. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A lány attól tart, hogy a többiek megbámuljàk, esetleg élesen rákérdeznek hogy "mi van bejön, vagy mi" mert volt már ilyenre példa, ami miatt most nem mer odamenni, és még barátja sem volt :( szóval lehet jogosan fél. És attól is tart, hogy a sràc neveti ki, ezért megromlik a baráti kapcsolat vele, mert utána nem engedi tisztázni.
2015. nov. 30. 21:19
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha a kérdésben rólad van szó akkor mondd már el légyszi, hogy egy csendesebb (legalábbis fiúkkal) lánynál jelent az valamit, ha egy fiú aki tetszik neki szembejön akkor állandóan elnéz oldalra? Mert én próbáltam már a szemébe nézni (elég nehezen mert nekem sincs túl sok bátorságom se önbizalmam), de állandóan oldalra néz..
2015. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy nem egy osztályba járunk, se egy évfolyamra és nem is beszéltem vele még.
2015. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A srác amúgy figyelni szokta egy csomószor, plusz 1x nem is akarta kiengedni őt, mert eljátszotta mintha nem lenne kedve odébb menni, csak hogy érjen hozzá a lány, ezalatt beszèlgetett tovàbb mással.
2015. nov. 30. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!