Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj? Miért ilyenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj? Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Nos, hosszú lesz. Hamarosan (alig egy hónap) 18 leszek. Olvasott, művelt lány vagyok, akit még nem ebben a világtól is óvott rózsaszín "biztos neked is meg lesz a magad happy endje" nézetben neveltek. Aktívan írok, rengeteget mosolygok, és elég társasági ember vagyok. Magammal sincsenek akkora problémáim, okosnak tartom magam, tudom miben vagyok jó, és imádom a gyerekeket. Viszont vannak dolgok amiket képtelen vagyok felfogni. Azon az elven élek, hogy próba cseresznye, ha sosem leszek bátor nem tudhatom mi lett volna. Magyarul nem félek kezdeményezni. Csak azt nem értem, és ezt magyarázza el nekem valaki. Elkezdünk beszélgetni egy sráccal, minden jól megy, aztán pofára ejtenek és ott hagynak. Kissé testesebb lány vagyok, nem egy nádszál, augusztus óta fogyókúrázom hat kiló mínusszal kezdtem a sulit. És nem értem, mert nekem sosem ezek a gizda mindenki által "jóképű" fiúk jöttek be. Azt nem értem, hogy a szintén nem vékony fiú, mert egyik sem volt az, nekem beszólni. Amikor én legalább küzdök azért, hogy a számomra ideális súlyt elérjem. Miért van ez? Nem értem én ezeket... Nem akarok görcsösen pasit, csak bántja ez csöppet a lelkem.

2015. dec. 9. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ahogy látom a túlsúlyos lányoknál az elsőszámú ok amiért nem találnak barátot az az, hogy nem túlsúlyos fiúknál próbálkoznak. Ha rajtad van 20 kiló felesleg, akkor ne legyél meglepődve ha átlagos testalkatú fiúk elküldenek. Persze próbálkozni lehet, néha összejön.
2015. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsit se zavarjon, hogy írtam, hogy nem átlagos testalkatú fiúkról volt szó :)
2015. dec. 9. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
"És nem értem, mert nekem sosem ezek a gizda mindenki által "jóképű" fiúk jöttek be." Ezt írtad. A gizda/szálkás/kigyúrt az nem átlagos testalkatú. Ezzel annyit írtál hogy nem azok a fiúk jönnek be akikre mindenki bukik. Ja, jogos, azokat a fiúkat néha még a kifejezetten szép lányok sem kapják meg. Látod, itt az első probléma, máris hót bunkón válaszoltál vissza. Nekem speciel bedobnál egy ilyen beszélgetésnél és gyorsabban szívódnék fel mint egy néger csávó amikor megtudja hogy teherbe ejtette a barátnőjét.
2015. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudod, általában abban a stílusban beszélek egy emberrel, amilyen stílusban ő velem :)
2015. dec. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!