Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért azok a nők jönnek be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a nők jönnek be akiknek színes a hajuk sok piercingjük van és vannak tetoválásai?

Figyelt kérdés
Itt most ne az jöjjön be nektek hogy "emo" igen ők is be jönnek de inkább az ilyen rocker csajokra gondolok. És hogyan lehet viszonyulni hozzájuk? gyakorlatilag szót sem tudok érteni egy ilyen lánnyal sem, hiába ráírok vagy valami, nem fog válaszolni egyik sem. Valaki tudja hogy mi az ami bejön nekik? Mert sajna ez az én női ideálom és amióta emlékszek magamra ez is volt, voltak párkapcsolataim olyan lányokkal akik nem igy néznek ki de sosem működött mert olyan dolgot szerettem volna tőlük, ami nincs meg bennük. Normális válaszokat kérnék :)

2015. dec. 12. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
rocker csajok? benne van a kifejezésben mi tetszik nekik hallgas rock zenét (pl kárpátia sabaton metallica iron maiden) vidd őket koncertre egy rocker csaj az álmom vegyél fel rocker pólokat a hosszú haj nem kötelező csak ha pörgeted a fejed a zenére akkor menőbben fogsz kinézni :D remélem segitettem
2015. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért neked milyen a zenei stílusod, kedves kérdező? Csak kíváncsiságból... Te rocker vagy?
2015. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2015. dec. 12. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
ez black metal
2015. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó zene bár a black metált anyira nem kedvelem hallgasd meg ezt https://www.youtube.com/watch?v=ogLwHEPyXBE ha azt amit betettél linket szereted ezt is szeretni fogod (tapasztalataim szerint)
2015. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a zenét :) de jó lenne ha a kérdésemre is válaszolna valaki :D
2015. dec. 13. 20:44
 7/8 anonim válasza:
100%

ezt a kérdést megválaszoltad saját magadnak, hogy miért ők jönnek be. mert bennük van meg az, amit szeretnél. általában az embereknek az ilyen kinézetűekről az jön le, hogy nem riadnak vissza a kényesebb dolgoktól és esetleg meg lehet velük élni azt az elfojtott fétiseket, amit egy szende visszahúzódóbb, "nyávogósabb" lánytól nem lehet, mivel az extrémebb külsejűek tényleg bevállalósabbak és vagányabbak, nem riadnak vissza úgymond semmitől. persze vannak kivételek ugye, akik a törzsek tisztelgése miatt veszik fel az ilyen külsőt, meg akik finnyásabbak mint egy plázak*va és vegán meg straight edge, hogy az emberek tudják meg hogy átlagosak és koppanjanak miután elítélték az általános beskatulyázás után de ez már más tészta.

ha jól értettem, van egy rocker elhívatottságú lány, akinek színes haja sok piercingje tetoválásai vannak és megakarod szerezni, vagy konkrétan leszűkítetted ezt így ennyire? mert rockereknél ez nem alapkövetelmény, csak közel áll az extrém külső..

kérdezd meg, szokott e járni rock koncertekre és nem bánná ha csatlakoznál, mivel szereted a rockot és meghívnád egy két sörre, ebbe bele sem lehet halni. elfogadja úgy is, mivel szeretik az alkoholt utána meg már jön minden magától.

18/F

2015. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
73%

Az én véleményem az, hogy ez egy buta kérdés.. szerintem nincs ilyen, oké nekem is tetszik egy csomó fajta külsejű ember, pl nekem nagyon tetszik ha van egy lánynak septum piercingje.de alapvetően beleszeretsz valakibe és mindegy lesz, hogy az zsákot hord, vagy piercingjei vannak, vagy ősz a haja..vagy büdös a lába (najó ez vicc) :D de hogy érted.. szerintem a kinézet az csak addig fontos, amíg nem szereted annyira vagy nem tudom...szerintem ha megvan akit keresel, akkor nem lesz kérdés, hogy miért. :)

És egyébként pedig szexi a színes haj és a tetkó és a piercing de azért nem mindenkinek áll jól :D

2015. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!