Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szakad meg egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakad meg egyszer hirtelen (Részletek lent)?

Figyelt kérdés

Kedves felhasználok! Olyan problémával állok elő elkezdek egy lánnyal beszélgetni minden jól megy megkérdezi hogyan képzelek el egy párkapcsolatot sok lányt megtudtam győzni utána elkezdünk képeket küldözgetni és azt mondja a többsége hogy jól nézek ki plusz szeretek filozófiáról beszélgetni. Kb 1-2 hétig tart a beszélgetés utána meg vissza se ír. Több társ keresőt próbáltam de egyiksem jött össze. Miért csinálják ezt hogy egy darabig jól megy utána szarnak a másikra?

19/F Budapest

Szorakozo helyeken összes lány akikkel ismerkedtem csak erotikát akartak többet nem! De én szerelmet keresek! Normális válaszokat kérek

Aki gondolja az irjon privat üzenetbe

24 órán belül válaszolok!



2015. dec. 18. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha filozófiáról beszélsz egy lánnyal akkor kapásból bukta. Azt a nők 99% nem érdekli, még akkor sem ha azt mondja. Azt kell megértened, hogy a nők anyagi szinten gondolkoznak, a férfiak meg szellemi, ezért férfival beszélünk filózófiai, vallási témákról, nőkkel meg nem. A nők az anyagot testesitik meg, az örök újrakezdést, a mi nyelvünkben ez annyira benne van, hogy nem véletlen, hogy az anyag és az anya között csak 1 betű a különbség, de angolban és több más nyelvben is, anyatermészet.... lehetne sorolni a jelzőket. A férfi a szellemet képviseli, a változást, a teremtést, a dinamikát. A szellem magasabb rendű mint az anyag, ezért le kell sülyedned az ő szintjükre, hogy megtaláld a kontaktust velük. Nme beszélhetsz velük: filózófia, vallás, müszaki dolgok, foci, sport, matematika, fizika és lehetne sorolni még a tabu témákat amikkel tuti nem fog bevágodni egyik nőnél sem (tisztelet a kivételnek, mert olyanok is vannak, ismertem olyan csajt aki jobban focizott a fiuk 95%-nál).


Vegyél elő egy csajos magazint, nézd meg a témákat, na azokkal nyomulhatsz. Tud meg az illető mit szeret, és ha nem ismered az adott témát (mondjunk a smink) akkor olvas utána, hogy hozzá tudj szólni, és akkor talán. Egy párkapcsolatban, legalábbis az elején a közös téma, a közös cél, a közös érdeklődés lenne a lényeg, ha az nincs meg, akkor nincs kapcsolat.

2015. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat ! Csak mar annyira bennem vannak ezek au ALAP... dolgok hogy valamikor igy is ugy is felfogom hozni olyan primitiv szintre meg nem tudok lesullyedni
2015. dec. 20. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!