Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok nektek mennyire tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek mennyire tetszik ha egy fiu kegyetlen es otromba mindenkivel rajtatok kivul es atgazol mindenkin akar egy apro cel elerese erdekeben?

Figyelt kérdés
(Nem azert mert en ilyen lennek, epp ellenkezoleg, csak tudni szeretnem)

2015. dec. 19. 22:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ertem. Kosz a valaszokat, johet meg! :)
2016. jan. 23. 09:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem taszít, egyáltalán nem tetszik.
2016. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En ahogy meghallom vagy meglatom hogy egy fiu gusztustalanul, csunyan beszel egy lannyal/ lanyrol abban a pillanatban leirta magat elottem.....ugy hogy termeszetesen nem jon be. Azzal magat egeti ha mindenkivel primitiv mert egy intelligens ember megtudja normalisan fogalmazni ha vkivel problemaja van. Bocsi a hibakert csak telorol vagyok:/
2016. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!