Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy, hogy láthatat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy láthatatlan vagyok a fiúk szemeben?

Figyelt kérdés
Lassan betöltöm a 16-ot és még nem volt senkim, és ezt már kezdem cinknek tartani, velem van a baj? mert én eddig úgy láttam hogy a srácoknak a r**ancok kellenek a normális lanyokat meg észre sem veszik. 161 cm magas, hosszú vörösesbarna hajam és szürkéskék szemem van.
2015. dec. 20. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez mostanában egyre jobban divattá válik. Szerintem te ha nem is olyan vagy mint a többi lány, akkor is különleges vagy. Nem az számít hogy kívül milyen vagy, hanem belsőd milyen.
2015. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 K. Isti ***** válasza:
Szerintem az oka az, hogy keveset beszélsz fiúk előtt.Lehet, hogy nem vagy magabiztos ellentétben a rib**cokkal akik szerintem általában magabiztosak és valamilyen szinten közkedveltek.
2015. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak maradj nyugodtan, csináld a dolgod, persze ismerkedni lehet, de az önbizalmad ne befolyásolja, hogy nem volt senkid ... pár év múlva még lehet, valaki azért fog téged választani, mert rajtad nem ment át a fél gimnázium :)
2015. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az osztályomban összesen 5 fiú van és abból.is csak 2vel szoktam beszélgetni, mert ők a legnormálisabbak.
2015. dec. 20. 23:05
 5/14 anonim ***** válasza:

16f szingli dettó :'D

pedig nem szorulok be otthonra

2015. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de te lagalább kimozdulsz otthonról, én még azt se mindig tudok, mert a barátaim messze laknak Pesttől :/
2015. dec. 20. 23:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell csak a suliból felszedni értelmes haverokat :/
2015. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én haverokkal nem igazán jönnék össze
2015. dec. 20. 23:38
 9/14 anonim ***** válasza:
És miért nem akarsz össze jönni velük? Barátkozni nem nagy kunszt :)
2015. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát mert a haverjaim nem az esetem, egyik sem
2015. dec. 21. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!