Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti az ilyen lányokhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti az ilyen lányokhoz mit szóltok?

Figyelt kérdés
Viszonylag kedves, kedvenc tantárgya a fizika, matek, humoros, szeplős, kék szemű, szőke hajú, 164 cm, vékony, sportos lány,.. Szerintetek??

2015. dec. 22. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretném a fizikát ha nem egy vadbarom lenne a tanárom-.-

Amúgy biztos a reáltermészetűeknek bejönnél

2015. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
reál vagyok. fizikát utállom, de szerintem k u rvára nem számít h melyik tantárgyat szereted. humor az mindig jó, szeplő mennyiségtől függően, szőke-kék a kedvencem, magasság tökéletes, és kinek nem tetszene egy vékony sportos lány? :DD
2015. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 El Greco ***** válasza:
73%
A leírtak alapján semmi baj ezzel, bár én inkább vagyok humán, de ez nem kizáró ok.
2015. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát, azok a srácok akik szerintem jól néznek ki, észre sem vesznek.. Nincs sok szeplőm..
2015. dec. 22. 23:59
 5/12 anonim ***** válasza:
akk én kész vagyok :"D
2015. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Ahány ember annyi ízlés, mindenkinek más tetszik :) Persze nem tudatosan is valamennyire hajlamosak vagyunk egymás véleményét követni. Például amikor egy osztályban sok lánynak ugyanaz a fiú tetszik és fordítva.

Hosszú távon amúgy sem ezek a leglényegesebbek egy kapcsolatnál, de ezeken egyelőre ne aggódj szerintem :D

Az elsőből adódóan sosem lehet az a kérdés, hogy tetszik-e mindenkinek. Erre a válasz az, hogy nyilván nem, viszont olyan sincs, hogy senkinek sem jön be, valaki mindig lesz :) Erre a legjobb bizonyíték a youtube videók értékelései. Néha nem értem egyik másiknál, hogy hogyan nem tetszhetett / tetszhetett valakinek, de ilyenek vagyunk :)

A természettudományok iránti érdeklődés pedig kifejezetten jó dolog, noha néha nehéz kommunikálni a nem ilyen beállítottságú emberekkel :D

2015. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ez most egy burkolt ismetkedős kérdés, írhatsz :D
2015. dec. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy klassz csaj lehet. F/21
2015. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy a baj, mégpedig az hogy combig érő hokedlit kéne mindig magával hoznia, ha smárolni akar.. -_-
2015. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 alasda válasza:

Ezek mind apróságok amik nem számítanak sokat (persze a kedvesség az fontos).

Szerintem csak akkor lehetne tudni igazán ha elmész előtte és belenézel a szemébe és megérzed azt a bizonyos érzést és nem a szerelemre gondolok konkrétan hanem az az érzés, hogy ezért a lányért érdemes küzdeni érdemes földet fogni és érdemes felállni és a szemében mondani nem adom fel.

Tehát mindegy milyen vagy a világon lesz párod akármilyennek érzed a helyzeted.

De a kérdésre kitérve kedves, humoros lány nem a legrosszabb szempont :D

2015. dec. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!