Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondjátok, hogy ha már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjátok, hogy ha már neten ismerkedik valaki, akkor próbálkozzon fórumokon. Tudnátok írni ilyen fórumokat ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hatalmas előny ha 16-17 éves lányok is vannak ott..

Köszi előre :)



2015. dec. 24. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ismerkedni akarsz?

Sétálj egyet a parkban...menj el nagy szupermárketbe...böngészd a facebookot...találd már fel magad fiam

2015. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még ha lenne elég önbizalmam, akkor első kettőre azt mondanám hogy nem rossz ötlet..

A facebookkal az a bajom hogy az ilyen csoportok tele vannak kamu emberekkel..

2015. dec. 24. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozhatsz akár a Hotdogon is. Nem kifejezetten társkereső oldal, mégis jól összeköti az embereket. Sok olyan párról hallottam már, akik ott ismerkedtek meg.
2015. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
de tök jó hogy azt mondod hogy a facebook tele van kamuval meg minden de elmondanám hogy egy társkereső oldal meg még durvább mint a facebook.
2015. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Nem tagadom hogy így van, de benne vagyok pár facebookos csoportban és látom hogy mennyi ott a kamu..

2015. dec. 25. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!