Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok adni egy pár tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni egy pár tanácsot? (Másik témakörben nem jártam sikerrel?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel most szakítottam 5 év után (mással félre kavart), így a csajozás az egy kicsit kiesett az életemből, most vagyok 19 éves. Van egy lány az egyetemen aki megtetszett, viszont nem sokat találkozunk, kb 2 naponta. Hogy tudnék vele beszélgetést kezdeményezni, inkább facebookon, mert most ugye vizsgaidőszak van, és kb 200km van kettőnk között. Úgy vettem észre, hogy bejövök a csajnak, de nem nagyon közeledten felé, mert még itt volt a barátnőm. Lenné értelme megpróbálni nála, illetve hogyan?? (az előbb leírt okok miatt)

2015. dec. 27. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A legalapabb módon: ez vagy azt nem érted ebben a tételben vagy elmosódott és nem látod ki...utána meg megkérdezed h h van meg h megy a suli meg ilyenek utána meg élőben is óra előtt odaülsz mellé beszélgetsz vele...ennyi.
2015. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy hogyan? ne tökölj és menj oda :D
2015. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne a neten kezdd el megkörnyékezni, hanem személyesen. ha most nem tudtok találkozni a távolság miatt, akkor várj inkább vele. mondjuk így a közös szilveszterezés kimarad, de ha nem tudtok találkozni, akkor mindenképp esélytelen.

viszont személyesen rögtön látod a reakcióját, meglepődik, elmosolyodik, tetszik neki, nem tetszik, aztán lehet tovább fűzni a beszélgetést, akár rögtön mehettek is kávézni. ha neten kérdezed, csak egy választ látsz majd, a reakcióit nem, aztán meg azt várod tőlünk, hogy megfejtsük, hogy mit jelenthet...


legjobb, ha azzal kezdesz nála, hogy de jól áll neki ez vagy az, ami épp rajta van. kérdezd meg, hogy láthattad-e már rajta, mert eddig észre sem vetted. ha új dolog, akkor jó és örülni fog, hogy tetszik neked, jobban fogja szeretni azt a dolgot. ha régebbi, akkor előadhatod, hogy csak most figyeltél fel rá (a ruhadarabra/ékszerre is, meg a lányra is), ami végülis így is van és innen szépen lehet neki udvarolni.


ha összejönni akarsz vele, akkor inkább ne keress ürügyeket, hogy a tanulás miatt akarsz vele találkozni. azzal a csak barát kategóriába szöksz be, ahonnan nem biztos, hogy van út a szívéhez. ne a tanulással és a sulival kapcsoljon téged össze, mégkevésbé egy utált tantárggyal. azért hívd el találkozni, hogy egy kicsit lazítsatok a nagy tanulásban és leginkább, mert őt akarod látni. vállald fel, hogy tetszik neked, merj rákérdezni, hogy elmegy-e veled valahova? ez férfias, imponál a nőknek. ha ürügyet keresel a találkozásra, akkor életed végéig törheted a fejed rajta, hogy vajon az ürügyed nem érdekli, vagy te? vajon nem ér rá, amikor azt mondja, csak közösen tanulni nem akar, vagy tőled nem akar semmit? csak bátran, határozottan!

2015. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!