Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha egy lány tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályból aki bejön nekem, volt egy "barátja" de összevesztek nagyon csúnyán és itt a lehetőség, de nem tudom mit tegyek segítsetek.

Mit tegyek?



2015. dec. 27. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma duma ... és ez megy magától:) persze bókolj sokat, és ne rögtön az elején vegyéla próságokat, e NE AZ ELEJÉN és ne túl drágákat. a drágábbak jöhetnek ha már összejöttetek
2015. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Először is érintsd a hüvelykujjad az orrodhoz,állj féllábra,majd ugrálj körbe miközben énekled a büdös kicsi disznó ezzel túr-t..ja,ès ne felejts el vidit csinàlni erről, köszi ;)
2015. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hármas szabály!
2015. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MEnnyi ideig lesztek még osztálytársak?
2015. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nagyfiuk c filmből nem hülyeség ez a 3 lépéses módszer!

Nevettesd meg gyakran!

Dicsérd meg bókolj!

Beszélgess vele sokat és hivd el valahova!

2015. dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!