Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagy melleim miatt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy melleim miatt nem vesznek komolyan. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, es aránytalanul nagyok a melleim. Zavaró mert problémát okoz s társkeresesben. Mit tegyek?

2015. dec. 30. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Túl nagy mell nem létezik!:) Minél nagyobb annál szebb. A tieid is gyönyörűek lehetnek, isten őrizz, hogy bármit is csinálj velük!

25F

2015. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Ne gondolj ilyen butaságot! A legtöbb férfi/fiú, engem is beleértve, pont nagy mellű lányokra vágyik. Az tetszik nekünk a legjobban, illetve van akinek kizárólag csak a nagy mellek tetszenek - nekem is. Emiatt pont, hogy könnyebben találhatsz párt magadnak. Biztos, hogy így sokkal sokkal több fiúnak/férfinak tetszel/fogsz tetszeni, mintha kicsik/kisebbek lennének a melleid.
2015. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

És az aprócicis osztálytársnőd mindjárt feltesz egy kérdést, hogy neki miért nincs olyan szép nagy melle, mint neked...

Kizártnak tartom, hogy a nagy mell zavaró lenne a társkeresésben - talán csak abban, hogy nehezebb levakarni az érdeklődőket.

Egyébként milyen kosaras, hogy nagynak tartod?

2015. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Csak én figyeltem fel arra, hogy amikor kismellű lányok teszik fel a kérdéseket, akkor meg nekik azt mondjátok, hogy a legtöbb pasinak nem számit a mellméret vagy a kicsit szereti? Amikor meg nagymellűek, akkor meg azt hogy a nagyokat szeretik pasik? :DD
2015. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell mindig a mellet a középpontba tenni? Ha szeret valaki elfogad úgy ahogy vagy,kismell-nagymell.Kit érdekel a mell? Az összhang a fontos.Lehet nagyok a melleid,viszont eléggé undorítónak tartják manapság a nagymelleket.Most a kis formás cici a szép és a nagy zsíros mell az undor.Hajrá Kismell!
2015. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sose állítottam olyat, hogy a kis mell tetszene, itt se írtam azt senkinek. Világ életemben a nagy mellekért rajongtam. Hogy a 7-es válaszoló szavaival éljek: számomra a kis mell az undorító. És tényleg annak tartom, csak ezt nem hangoztattam volna amúgy, ha előttem nem írnak ilyet.
2015. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Engem azert zavar, mert amíg en hosszu párkapcsolatot szeretnek kialakítani, a fiuk leginkabb a szexualitasra mennek ra. Es csak azert kornyekeznek meg hogy megfektessenek.
2015. dec. 30. 20:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag kevés olyan 16 éves fiú van, aki arról ábrándozik, hogy hosszú párkapcsolatban akar megöregedni mostantól.
2015. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a melleid miatt van, korosztályos "probléma". A fiúk sokszor 36 évesen se, nemhogy 16 évesen nem terveznek előre se hosszú távú kapcsolatot, se mást. Vannak akik igen, őket kell megtalálnod. Meg olyanok is, akik szerelmet és nem egyszerű szexet keresnek. Jó keresgélést!
2015. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Küldenél esetleg privátban képet magadról, és akkor tudnék mondani valamit, hogy tényleg nagy melleid vannak-e, vagy valami más miatt szeretnének a Fiúk csak "megfektetni".

17/F

2015. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!