Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok nagyon undoritonak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nagyon undoritonak talaljatok ha egy sracnak nagy a segge? Vagy van akinek ez bejon?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nagyon nagy a seggem mar ovodaban nagy volt es nem tudok velem it csinalni sajnos emiatt eleg nehez baratkoznom mivel nincs onbizalmam emiatt es a lanyoknal meg ah nulla egy durva pofara eses utan abszolutt nem ismerkedek veluk... Nem vagyok egy pava es az igenyeim sem az hogy szepseg kiralyno legyen a lany fontosabbnak tartom a mosolyat es hogy inteligens jol nevelt legyen lehetseges hogy ilyennel osszejojjek vagy eljek magamnak notlenul?
2016. jan. 1. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire nagy? Olyan mint Nicki Minaj-é? Vagy?
2016. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lottyedt nagy vagy izmos nagy?
2016. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aaaa azert az brutalisan nagy neki hat nem tudom mondtak mar paran hogy formas de oldalrol szembetunoen nagy
2016. jan. 1. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki
2016. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat regebben sokat sportoltam az miatt hogy majd kissebb lesz de nem lett az szoval ilyen kardio edzeseket vegeztem ra de most mar csak siman edzek hogy picit szelesedjek hogy ne legyen annyira fura dehat ott van es zavar. igazabbol ha befeszitem erzem hogy egy kis felesleg van rajta de fogalmam sincs mitol lett ekkora...
2016. jan. 1. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Képeeeet :D

17/L

2016. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mutatsz képet ? így nem lehet eldönteni, ha nem látni az alakod... mihez képest nagy??? nincs viszonyítási alap
2016. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem undorító.

Amúgy a buszon nem kell 2 jegyet venned? Tudod, hogy amiért a másik ülőhelyet is elfoglalod

2016. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

#8

Neked meg nem kell még egy jegyet venni a pattanásaid és a lófejed miatt? :D

2016. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Egyik sincs nekem, úgyhogy ezt benézted.
2016. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!