Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merek ráirni arra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek ráirni arra a lányra aki tetszik? 16f

Figyelt kérdés
Légyszi értelmes válaszokat!:(:(

2016. jan. 8. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nyilván mert félsz az elutasítástól.
2016. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondanam h egyszeru az ested de ez nem igaz......en sem merek raiirni arra a fiura aki tetszik.... ez azert van mert felunk h a masik nemhogy nem eez irantunk semmit de meg le is nez vagy nem kivancsi rank. Ilyenkor szoktak mondani h aki mer az nyer. Szerintem probalj meg valami kevesse atlatszo dolog miatt raitni. Legyel vele kozonbos. Aztan egy ido utan ne irj ra es ha o radir akkor szerencsed van mert szimpi lehetsz neki. Tudom felsz h lejaratod magad! En megertem! Tokeletesen! De meg kell pobalni! Sok sikert:)
2016. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig ráírtam arra aki aktuálisan tetszett. Volt már, hogy visszautasítás lett belőle, és olyan is volt, hogy nem írt vissza az illető, de nem érintett meg, mert csak szimplán tetszettek és hamar túltettem magam. A volt barátomra mégis olyan nehéz volt ráírni hiába voltunk együtt. Szerencsére vége lett mert nem illettünk össze. A mostani barátomra viszont rá merek írni. Akkor is rá mertem mikor még nem voltunk együtt. Ő viszont régen megjegyezte hogy úgy érezte zavar engem, de én megnyugtattam, hogy nem

A visszautasítástól ne félj, max erősebb leszel tőle, és ha nem akar beszélgetni akkor szerintem azt le lehet venni és akkor nem zaklatod tovább. De nem tudhatod meg mi lesz ha nem írsz rá. Lehet lesz belőle valami, de ez most rajtad áll. Én nem bántam meg eddig soha hogy ráírtam azokra a fiúkra.

17/L

2016. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Utolsó:

Ilyenkor miket irkáltok? Nekem is az a problémám mint a kérdezőnek, de én még azért is vagyok gondban mert azt sem tudom adott esetben mit irjak, vagy mirol beszelgessek vele?

2016. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és 15f
2016. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!