Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes, álszent lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes, álszent lányok?

Figyelt kérdés

Ti elhiszitek amit hazudoztok, hogy nektek nem 90%-ban a külső számít vagy csak elakarjátok hinni ? Magatokat is próbáljátok becsapni ezzel ?


Pont a napokban ismerkedtem meg pont itt egy 16 éves lánnyal aki tök normálisnak tűnt. Aztán közli, hogy csak az izmos pasik meg csak a barna hajúak jönnek be neki annak ellenére, hogy ő duci :D.


Mivel más nem jöhet szóba akármennyire jó ember a fejéhez vágtam, hogy felszínes erre elkezd mentegetőzni, hogy ő nem az és elkezd hazudozni, hogy amúgy, ha jó ember nem számít a külső, de 2 percel azelőtt ecsetelte, hogy csak az ilyen kinézetű pasiknak van esélye. Ilyenkor ti magatokat akarjátok hitegetni, hogy amúgy nem is így van vagy miért hazudtok ilyesmit ?


(mielőtt jönnétek, hogy tegyek érte sportos alkat vagyok és pl. én kifejezetten tetszettem neki, de amikor kérdeztem tőle, hogy van-e duvarloja képes volt azt mondani, hogy nincs. Utána meg közli, hogy ő mennyire jó fej és találkozni fog 1 sráccal aki angilából megy haza csak miatta :DDD. Szóval olyan szinten semmibe nézi az olyan embereket akik nem tetszenek neki, hogy ők senkik még akkor is, ha átutazza a világot miatta egy senki az a gyerek :D )



2016. jan. 19. 22:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
[Csak a válaszokra vagyok kíváncsi.] *grabs popcorn*
2016. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
úgy tűnik egyik sem mert válaszolni : DD
2016. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
helyesbítek 100% ban a külső számít és igen a kövér csajoknak is a helyes kigyúrt pasi kell
2016. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Pedig leszállhatnának a földre. Attól, hogy barátnőre ráfanyarodott egy éppen punci hiányban nem fogja mind megkapni a lovagot és keresgélhetnének saját kategórián belül.
2016. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű, hogy Te sem választanál olyan nőt magad mellé aki egyáltalán nem tetszik.
2016. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
2 évig jártam oylan lánnyal aki az elején egyáltalán nem volt az esetem, de cserébe imádtam minden kis apróságát ;). És utána ezek papolnak az igaz szerelmről :DD
2016. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Várom a válaszokat
2016. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
És amúgy sem mondom azt egy emberre aki átutazza miattam a világot, hogy senki ;)
2016. jan. 19. 22:35
 9/38 anonim ***** válasza:
És egy órás ismertség után megmondod milyen?
2016. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
annyira birom amikor a dagadt mondhatni tehén csajnak is a kigyurt izmos pasi kell xd semmit nem tesz magáért undoritoan nez ki de elvarja hogy a pasija meg alomfaszi legyen... ahelyett hogy örülne hogy egyáltalán van olyan ember a foldon akit nem zavar rajta a fölösleg ő elhajtja mert nem szőke herceg kék szemmel... aki dagadt dagadt párt keressen úgy normális a dolog...
2016. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!