Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tudnátok tippeket adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Amerikai pite 1-ben volt egy olyasmi mondat, ahol az egyik srác azt mondta, hogy ő nem ért a nők nyelvén, akárhányszor megszólal, annak hülyesége lesz a vége. Kicsit gondolkodtam és én is "hasonló" helyzetben vagyok. Sokszor nem értelek titeket, tudnátok tanácsokat adni?:)
2016. jan. 24. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán magyar lányokkal kéne beszélgetni,nem migránsokkal!
2016. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haha, ez nem jó, de szar :D Mármint a vicc.
2016. jan. 24. 23:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Na jó, leírom röviden, tömören a konkrét problémámat. Hátha olvassa valami rendes felhasználó :) Szóval...A problémám az, hogy nem igazán tudom, hogy hogyan kell bánni a lányokkal, mert a környezetemben nem igazán volt olyan, aki ezt megtudta volna mutatni. Nekem meg nem volt túl sok sikerélményem így "tapasztalat" nélkül :/
2016. jan. 24. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy mint ha a haveroddal beszélnél, csak kerüld a csúnya beszédet meg légy tapintatosabb.
2016. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De van bennem egy kis gátlás, amit nem tudom, hogy hogyan győzzek le.
2016. jan. 24. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem egy istennel beszélsz, csak egy lánnyal, van rajta kívül 3.5 milliárd másik "lány" a földön.

Semmi különlegeset nem tud, ugyan olyan ember mint te.

2016. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hali. En speciel nem szeretem amikor egy fiú csak rólam beszel, es elkezd fényezni, felnagyítja a jó tulajdonsagaim, es össze-vissza dicsér úgy, hogy egyertelmu számomra, hogy csak bevágodasi célzattal teszi. Meg csak jól sem esik, mert az akit leír ezekkel a szép dolgokkal az nem én vagyok. :) Illetve nem szeretem ha olyan dolokat akar megtudni rólam amihez vagy nincs köze, vagy nem akarom megosztani vele.

Hidd el egy lánynak sokkal inkabb jól esik egy-egy bok, amit viszont jokor/jol kell mondani, mintha agyon nyomod azzal, hogy próbálsz jofejnek tűnni. Amugy tenyleg csak legy termeszetes ahogy mar irtak. Olyasmi mintha egy haverral beszelnel. Próbálj olyan témát felhozni amihez hozzá tud szólni o is, igy grdulekeny lesz es nem lesz valami kinos csend. :)

2016. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!