Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mit éreztek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreztek, amikor a kiszemeltetek rátok se néz?

Figyelt kérdés

Mi játszódik le a fejetekben, amikor egy srác tetszik nektek, de ő szinte alig vesz rólatok tudomást?


Ami azt illeti bizonyos okok miatt arra kényszerültem, hogy ezt csináljam egy lánnyal, pedig bejön nekem.. És kíváncsi lennék, hogy ez hogyan hat rátok..


2016. febr. 6. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon függ attól, hogy mennyi ideje tetszik, és mennyire. Ha már-már beleszerettem, mert jó a kapcsolatunk egy ideje, akkor nyilván meg tud viselni, ha az adott srác nem úgy tekint rám. Ha éppen a minap kezdett el tetszeni egy srác, akit alig ismerek, de kiderül, vagy nagy az esélye hogy nem nagyon izgatja a dolog, az kevésbé. Szóval ez körülmény függő.
2016. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi kulonos nem tortenik. Altalaban ez a helyzet.
2016. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aha, és ez mennyire befolyásolja azt, hogy továbbra is bele legyél esve? Már ha mondhatni régebb óta ismered.:)
2016. febr. 6. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az a helyzet hogyha én valakibe beleesek, akkor az nálam qrva nehezen múlik el, viszont nagyon-nagyon NAGYON nehezen leszek szerelmes :D Ez gondolom nem mindenkinél van így :) Szóval én egy darabig biztos reménykednék, hátha meggondolja magát, max titokban :)
2016. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagypn rosszul esne foleg h tortentek dolgok kozottunk es utana ugy tett mintha nem tortent volna semmi es ugy ulunk egy asztalnal h egy masik srac flortol velem mikor nekem csak o kell:)
2016. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit érezzenek? Majd keresnek mást.
2016. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szokott ilyen lenni az az igazság.
2016. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!