Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak a csúnya lányoknak tetszek?

Figyelt kérdés
Valamiért a lány ismerőseim közül akik szépek azokkal szimplán jóban vagyok de a csúnyák meg rám verik a nyáluk, már kaptam Facebookon egy csomó üzenetet tőlük hogy belémszerettek stb, osztálykiránduláson is kettő folyton utánam loholt. A szép lányoknak is bejövök csak ők nem mutatják ki ilyen egyértelműen? Hogy tudnék nekik is tetszeni? Tudom hogy kapok majd egy csomó választ hogy felszínes vagyok de könyörgöm szerintem nem működhet egy kapcsolat úgy hogy nincs külsőleges vonzalomnak nyoma sem, ráadásul a szép lányok belső tulajdonságai is jobban bejönnek.

2016. febr. 20. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ugylatszik te is abban a szituban vagy mint en... minden kövér csajnak én kellek... borzalmas... de en mar megmondom nekik a frankót hogy a karcsú lányokat szeretem es leszallnak rólam :D szerintem a szép lányoknak valamiért nem jöhetsz be lehet van valami amit kifogasolnak... lehet azt hiszik hogy az egyik csunyaval jársz xd
2016. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk nyiss a szép lányok felé, hívj el valakit randira aki tetszik. Próbálkozz náluk és így megtudhatod, hogy tetszel-e nekik.
2016. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán mert a szép lányok nincsenek rászorulva a kezdeményezésre?Férfi vagy,nem?Akkor gyerünk,hívd el őket randira,ne a sült galambot várd..

19L

2016. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!