Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak a Szia után az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a Szia után az első levélben, amit a csajnak küldök a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Most komolyan. Tényleg.

2016. febr. 20. 08:45
 1/4 anonim válasza:

Viszlát. :D


Komolyan? Ne legyél komoly, próbáld viccesre venni a figurát, persze mértékkel. Írj valamit, ami nem túl sablonos, ami hozzá kapcsolódik. Szűrj le valamit a képeiből, a bemutatkozásából, és ahhoz kapcsolódóan írj valamit. Szerintem. De amúgy csak okoskodok, mert általában fingom se szokott lenni nekem se. Sok sikert. :D

2016. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be szépen, mi a neved, mi a foglalkozásod, hobbyd. Első levélben szerintem fontos egy jó bemutatkozás, de ne ömlengj.
2016. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha ne magadról írj az első levélben. A kutya se kíváncsi egy ismeretlen kínjára-bajára. Olvasd el alaposan a csaj adatlapját, és ragadj ki egy neked tetsző momentumot belőle. Arról írj.
2016. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia Szevassz! Van nálatok terasz? :DD
2016. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!