Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Hogy beleszeretem egy nővéremmel egyidős fiúba és nagyon szeretnék vele találkozni? Azzal tisztába vagyok,hogy csak úgy engednének el,ha tudják hova megyek de félek,hogy reagálnának arra,hogy szeretem a fiút.Eddig csak egy fél évvel idősebb barátom volt őt bizonyos okokból nem szerették a szüleim főleg az anyukám.A mostani ki szemeltem sokkal másabb mint az exem. Két órányira lakik a fiú örülnék,ha elvinnének hozzá.

19/F 16/L A fiú jövő hónapba lesz 20 a lány pedig nyáron 17.


2016. febr. 26. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
először beszélj erről a nővéreddel, ha jó a viszonyotok, és kérj tőle tanácsot
2016. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3 év korkülönbség teljesen normális ebben a korban. Ne aggódj emiatt szerintem. Mondd el nyugodtan, ha megnézem sokak szülei közt is sokszor több mint 3-4-5 vagy akár több év különbség is van.
2016. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat végére miért váltottál E/3-ba?:'D "a lány"
2016. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lényeg,hogy én vagyok a lány.(:
2016. febr. 26. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el a szüleidnek. Ez a korkülönbség nem nagy, biztos, hogy meg fogják engedni, hogy találkozzatok.
2016. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarnak elengedni, akkor mehetne a fiú is, ha az megoldható
2016. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem nagy korkülönbség. Az én anyukám kissé régimódi, nem mindenben, de nagyon féltett hogy kihasználnak, vagy nem tudom, a lényeg, hogy a fiú témákban szigorú volt. Aztán összejöttem a jelenlegi párommal, aki 4 évvel idősebb nálam, és anya nem kifogásolta. Na én elmondtam neki, hogy szeretem, és nem volt belőle probléma. Évek óta együtt vagyunk.

Szerintem mondd el te is, mert titkolózás a legrosszabb, akkor majd ha lebuksz, a pasit fogják hibáztatni.

2016. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!