Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti, hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti, hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy összevesztettek a szerelmetekkel. Ő annyira megsértődött,hogy letilt.De a napokban esedékes a születésnapod ti örülnétek ha felköszöntetne titeket vagy megkérnétek,hogy hagyjon békén titeket mivel összevesztettek a lány hibájából?Nem annyira nagy dolgon megy a veszekedés de a ti nagyon berágtatok ennek ellenére a csajra.
2016. febr. 29. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. De szerintem mindenképpen köszöntsd fel!

Még nagyobb gond lehet, ha nem teszed.

2016. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen köszönsd fel

18/f

2016. febr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lány hibájából vesztetek össze, de mégis ő sértődött meg jobban? Ezt én nem értem. Na mindegy, kérdésedre válaszolva, mindenképpen köszöntsd fel. 17/f
2016. febr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy gyerekes letiltogato mar nem lenne a baratnom, kezdjuk ott.


De a szuletesnap mindenkepp alkalmas idopont bekulni, amit ha a te hibadbol volt a veszekedes, mindenkepp neked kene kezdemenyezni.

Ha nem a te hibadbol lett volna, akkor is azt mondanam hogy a szuletesnap erejeig legyen jegelve.


Mindenesetre ha a szuletesnapomon odajonne a baratnom hogy bocs, hulye voltam, bekuljunk ki szeretlek, akkor csak abban az esetben kuldenem el, ha reszemrol vegleges lenne a szakitasi szandek, minden mas esetben bekules lenne belole.

2016. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!