Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel szívesen megismerkednék, viszont a szomszéd faluba jár általánosba, most fog végezni. Szép lány, legalábbis nekem a zsánerem, így elhatároztam magam,hogy ráírok, DE! Túl sokan utasíottak már vissza (nem vagyok csúnya, sok lány megjegyzi, hogy helyes és okos is vagyok), mert nem vagyok a mai generációnk tündöklő dísz madara.


Erre gondoltam, hogy így kezdenék (ne legyen sablon):


Én: - Szia! :)

Ő (remélhetőleg): Szia! :), vagy Szia! Ismerjük egymást? :)

Erre én: Még nem, de mit szólnál ahhoz, ha azt mondanám, hogy szimpatikus vagy számomra, és szívesen megismernélek? :)


Félek,hogy kinevet, vagy elküld a fenébe.

Vagy vissza se ír..


Lányok, ti mit írnátok, ha: Tetszene a fiú, és mit, ha nem?


Köszönöm a válaszokat! :)


2016. márc. 3. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszene simán ismerkednék vele, ha nem akkor meg vagy elmondanám hogy ne vegye sértésnek de nem az esetem, (ha egy làny ezt mondja akkor mondd azt hogy "jajj de csak barátilag gondoltam :D" szerintem beválik :D
2016. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszene:oké :),mire vagy kiváncsi?-aztán kialakul a beszélgetés stb.

Ha nem:Ne haragudj,de nincs kedvem ismerkedni...vagy valami hasonló...

15/L am sok sikert!

2016. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezek után a fenébe biztos nem küldenék el senkit(aki egy normális próbálkozás után azt teszi, sikeresen bebizonyította, hogy egyáltalán nem érdemes vele foglalkozni). Hogy esélyt ad-e, természetesen azon múlik, hogy amúgy is tetszel-e neki. Első válaszolóval semmiképp nem értek egyet abban, hogy mondd neki, hogy barátként akarsz ismerkedni. Elég gyenge trükk, legalábbis én már jól ismerem. Nem egyszer volt rá példa, hogy egy csávó ezzel a szöveggel jött oda, de a tekintetén láttam, hogy "ahaaa, persze, "barátként"..." Nem szeretem ha valaki nem tudatja velem egyenesen a szándékát. Ha elutasít, sajnos így alakult, el kell fogadni. 17/L
2016. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Sajnos nem írt vissza, de legalább megpróbáltam. :)
2016. márc. 4. 08:00
 5/9 anonim ***** válasza:

EN biztos nem küldenélek el, általában mindenkinek visszaírok, csak az ismeretlen idős férfiaknak nem:D

Most se írt meg vissza?

2016. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos.. :( Mindegy, majd lesz valaki más. :)
2016. márc. 5. 12:43
 7/9 anonim válasza:
Még most sem? :o
2016. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta sem! Valószínűleg nem is fog soha.XD :D
2016. márc. 9. 17:58
 9/9 anonim válasza:
De látta? Mert en nemreg vettem eszre egy tavaly nyári uzenetet 😂
2016. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!