Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti el tudnátok képzeln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti el tudnátok képzelni magatok mellett képzelni egy ilyen srácot?

Figyelt kérdés

külsőre 175 cm 75 kg izmos alkat semmi extra...oldalt rövidebbre nyírt barna haj és sötétbarna szem...Belsőre kedves,nyitott,figyelmes,segítőkész,céltudatos,sok témáról tud beszélni,iskolában jó tanuló,eléggé őszinte és szereti az állatokat. Sokat nevet és pozitív beállítottságú rendszeresen sportol és elég sok hülyeségben benne van :D persze azért határok közé szorítva...ez így mind szépnek is jónak hangzik de a pozitív oldaláról senkit nem lehet rendesen megítélni...Hirtelen haragú,sajnos hülyeségeivel néha megbántja a környezetét de azonnal bocsánatot kér...picit talán éretlen is a hétköznapokban de ha komolynak kell lenni akkor nagyon oda tudja tenni magát szerencsére itt a határokat jól ismeri. Ami még negatívum lehet hogy néha túl komolyan vesz egyes dolgokat és eléggé makacs is ami ugyan jó dolog is lehet de ez általában a témától függ...


tudom sok ehhez hasonló kérdés van lehet pont ugyan ilyen is és megértem ha unjátok de ha van egy kis időtök kérlek válaszoljatok is ha már így a végéig eljutottatok :D 17/F



2016. márc. 14. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem szimpatikus ;)
2016. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
A buszon biztos el tudnak. :D
2016. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 NeymarjrLau ***** válasza:
Igen:)
2016. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2016. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Bocs
2016. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, talan.
2016. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Persze! ;)

15/L

2016. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hatarozottan Igen! :)
2016. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Aha még szép!! :)
2016. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Külsőnél az összkép a fontos szerintem de a leírtak alapján abszolút az esetem vagy :D Belsőre pedig teljesen rendben vagy:) L
2016. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!