Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Probálok minden lényeges dolgot leírni.

Külső: 160cm vagyok, kicsit husisabb testalkat.Barna szemmel és hajjal ellátva.Igyekszek változtatni a testalkatomon.Stílusom viszonylag egyedi mivel nem láttok hasonló öltözködésű embert a környezetembe.Volt már két párkapcsolatom de azok nem végződtek valami túl jól de ez egy hosszú történet ne menjünk ebbe bele.


Belső: kedves vagyok,nagyon igényelem a szeretetet ha a barátaimnak problémája akad nagyon szívesen segítek nekik persze csak akkor ha tudok. Szeretem,ha egy fiú bókol nekem de azért túlzásokba nem kell esni mivel attól a falra mászok. Legtöbbször mosolygok de ha kell tudok komoly is lenni.Hamar barátkozom emiatt sokszor pofára is estem már. Csendes vagyok félénk visszahuzodó de ha valakit megszeretek azzal nagyon sokáig elvagyok. Nem szeretek buliba járni nem iszom nem cigizem. Imádom az állatokat nem egy állatot tudhatok magamévá. Szeretem a gyereket! Nehezen tanulok de probálok megdolgozni a jó jegyért. Edda a kedvenc zenekarom de szívesen meghallgatok mást is ami megtetszik azt nagyon sokszor meghallgatom. Szeretek hülyéskedni! Ha kell megvédem magam bár nem szívesen kerülök a középpontba.Nagyon szeretek olvasni zenét hallgatni a családommal és a barátaimmal lenni.Sokak szerint értebb vagyok a koromnál de azért belülről mégis csak a gyerekes énem mutatkozik meg.Imádok mesét nézni plüssökkel alszom és mesehősős rucim is van (természetesen nem hercegnős).

17/L


2016. márc. 19. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen szimpatikusnak tűnsz. :)
2016. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne :) 17/F
2016. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is szimpatikusnak tunsz

18/F

2016. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejössz

Ha ismerkedni szeretnél akár barátilag irj :)

2016. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aranyosnak tűnsz,bár mostanság nagyon vágyom a bulikra,legszívesebben minden héten mennék :)

18F

2016. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján majdnemhogy akár álmaim nője is lehetnél főleg hogy nem cigizel, nem iszol és nem szeretsz bulikba járni. 17/f
2016. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az állatokat leszámítva minden ok. Én nem annyira kedvelem őket, de ha nincs otthon 1nél több macskád a házban akkor nem probléma.


De minek teszed fel ezt a kérdést hiszen jól tudod hogy mindenkinek tetszeni fogsz? :)

2016. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hiába írod le mindezt.

A testalkatodat, belsődet, stb.



A fej számít és hogy a testömeg indexed ne haladja meg - /+ 15%-ot.

2016. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!