Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tojja le a fejemet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tojja le a fejemet?

Figyelt kérdés
18 vagyok. Beszelgetek egy csavoval honapok ota. Es idaig aztt hittem bejovunk egymasnak meg minden. Mostansag tobb mintbegy napot kell varjak a valaszara de ezelott minden nap beszeltunk. Latom h mas kepei ala kommentelget. De nekem nem valaszol csak ritkan. Miert van ez aruljatok el kerlek. Mi rosszat tettem? vagy csak le vagyokvsz*rva egyszeruen?

2016. márc. 21. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarom rontani az önbitalmadat,de lehet hogy nem tetszesz neki és le akar rázni. Én lány vagyok, de egyszer én is ilyen technikácal ráztam le egy fiút.
2016. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!